Didžiausios mėsos pramonės įmonės Lietuvoje

Didžiausios mėsos pramonės įmonės Lietuvoje pagal metines apyvartas. Pagal 2021 metų duomenis didžiausios įmonės yra BIOVELA-UTENOS MĖSA, KREKENAVOS AGROFIRMA, Nematekas, Samsonas, Vigesta, VAMĖSA, Delikatesas, Klaipėdos mėsinė, Mažeikių mėsinė. Metinės pardavimo pajamos svyruoja nuo 15,4 mln. iki 166,6 mln. Apie kitas pramonės šakas galite skaityti Lietuvos pramonė puslapyje.

BIOVELA-UTENOS MĖSA - UTENOS MĖSA, UAB – viena didžiausių ir giliausias tradicijas turinčių mėsos perdirbimo įmonių Lietuvoje. UTENOS MĖSA, UAB priklauso įmonių grupei „BIOVELA Group“.

BIOVELA-UTENOS MĖSA rekvizitai:

Centrinė būstinė: Pramonės g. 4, LT-28216 Utena.

Įmonėje dirba 1,022 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,560 Eur.

Pardavimo pajamos: 166,600,049 Eur.

Pelnas: 3,839,514 Eur.


Daugiau info: http://www.biovela.lt


KREKENAVOS AGROFIRMA - UAB "Krekenavos agrofirma" - viena moderniausių ir didžiausių mėsos perdirbimo įmonių Baltijos šalyse.

KREKENAVOS AGROFIRMA rekvizitai:

Centrinė būstinė: Mantvilonių k. 1, Mantviloniai, LT-57346 Kėdainių r..

Įmonėje dirba 1,071 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,679 Eur.

Pardavimo pajamos: 132,882,029 Eur.

Pelnas: 2,166,702 Eur.


Daugiau info: http://krekenavos.lt


Nematekas - "Nematekas" yra jau dvidešimt penkerius metus Lietuvoje sėkmingai veikianti mėsos perdirbimo bendrovė. Pirkėjams "Nematekas" siūlo daugiau nei 200 pavadinimų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių. Nuo 2000 m. "Nematekas", vienas pirmųjų Europoje bei vienintelis Lietuvoje, šalto rūkymo gaminiams pradėjo naudoti probiotines kultūras, kurios naudingos žmogaus organizmui. Kurdami naujus gaminius "Nemateko" technologai bendradarbiauja su KTU Maisto instituto mokslininkais, Vokietijos maisto pramonės aukščiausio lygio specialistais bei mokslininkais, tariasi su geriausiais kitų užsienio šalių ekspertais. "Nemateko" gaminių kokybę garantuoja ir modernios šiuolaikiškos technologijos. Kasmet gamybos, formavimo ir pakavimo linijoms atnaujinti skiriama maždaug 2 mln. Lt. Lietuvoje "Nemateko" gaminių galima įsigyti visų didžiųjų prekybos centrų parduotuvėse, taip pat "Nemateko" grupei priklausančiose parduotuvėse "Gardi mėsa". "Nematekas" eksportuoja savo gaminius į Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Daniją, Švediją, Olandiją, Latviją, Estiją, Rusiją ir kitas šalis.

Nematekas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Dovainonių k., LT-56341 Kaišiadorių r..

Įmonėje dirba 416 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,464 Eur.

Pardavimo pajamos: 31,080,544 Eur.

Pelnas: -75,411 Eur.


Daugiau info: http://www.nematekas.lt


Samsonas - UAB "Samsonas" veiklą pradėjo 1991 metais ir šiandien įmonė yra viena didžiausių mėsos perdirbėjų Lietuvoje, turinti nuosavą skerdyklą, specializuotą maisto produktų importo-eksporto terminalą bei logistikos centrą. Lankstumu pagrįsta "Samsono" darbo kultūra bei investicijos į įmonės modernizavimą užtikrina konkurencinį atsparumą, stabilumą ir patikimumą. Šiuolaikinių technologijų taikymas, efektyvus santykių su klientais valdymas, nuolatinė vartotojų poreikių analizė sudaro prielaidas naujų produktų ir paslaugų kūrimui bei stabiliam įmonės augimui. Aukščiausia kokybė, palankiausios sąlygos, platus produktų asortimentas ir paslaugų kompleksiškumas - tai esminiai argumentai, kodėl "Samsonas" - tinkamiausias partneris. Įmonės veiklos vertybės Siekdama kuo geriau suprasti ir patenkinti vartotojų poreikius, UAB "Samsonas" remiasi vertės vartotojui kūrimo strategija. Įmonės stabilumas ir nuoseklumas, lankstumas ir modernumas leidžia gaminti konkurencingus bei patrauklius produktus. Naujų idėjų paieška, pagarba tradicijoms ir kūrybiškumui, - tai ženklai, kad įmonės veiklos vizija remiasi ilgalaikėmis vertybėmis. Glaudūs ir diskretiški ryšiai su partneriais užtikrina ilgalaikį bei konstruktyvų bendradarbiavimą, o inovatyvus požiūris į neišvengiamai besikeičiantį gyvenimo būdą leidžia keistis, augti ir visuomet jausti palankų vartotojų žvilgsnį.

Samsonas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Europos pr. 38, LT-46369 Kaunas.

Įmonėje dirba 390 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,457 Eur.

Pardavimo pajamos: 29,697,458 Eur.

Pelnas: 275,908 Eur.


Daugiau info: http://www.samsonas.lt


Vigesta - Mėsos perdirbimo įmonė. Mėsa, mėsos gaminiai - didmeninė prekyba. Firminės VIGESTA parduotuvės.

Vigesta rekvizitai:

Centrinė būstinė: Naikių g. 16, LT-89126 Mažeikiai.

Įmonėje dirba 134 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,829 Eur.

Pardavimo pajamos: 20,569,725 Eur.

Pelnas: 2,917,104 Eur.


Daugiau info: http://www.vigesta.lt


VAMĖSA - UAB "VAMĖSA" maisto pramonės įmonė kurioje vykdoma didmeninė prekyba mėsa. Mėsos perdirbimo įmonė - didmeninė prekyba skerdiena, didmeninė prekyba šviežia mėsa ir šaldyta mėsa bei didmeninė prekyba vakuumuota mėsa Lietuvoje ir užsienyje

VAMĖSA rekvizitai:

Centrinė būstinė: Čečetų k. 7, Čečetų k., LT-69394 Kazlų Rūda.

Įmonėje dirba 87 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,657 Eur.

Pardavimo pajamos: 18,423,723 Eur.

Pelnas: 314,681 Eur.


Daugiau info: http://www.vamesa.lt


Delikatesas - Mėsos perdirbimas, mėsos gaminių gamyba, mažmeninė prekyba.

Delikatesas rekvizitai:

Centrinė būstinė: V. Kudirkos g. 2, LT-84133 Joniškis.

Įmonėje dirba 273 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,348 Eur.

Pardavimo pajamos: 17,191,079 Eur.

Pelnas: -27,184 Eur.


Daugiau info: http://www.delikatesas.lt


Klaipėdos mėsinė - Bendrovė "Klaipėdos mėsinė" yra viena didžiausių ir moderniausių mėsos perdirbimo įmonių Lietuvoje, pradėjusi gamybą 1995 metais. Iki 2007-ųjų rudens jos pavadinimas buvo "Vilkė". "Klaipėdos mėsinė" valdo Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančią įmonę, kurioje gaminamos virtos, rūkytos, pusiau rūkytos dešros bei dešrelės ir kiti mėsos gaminiai. Visi jie pažymėti prekės prekiniu ženklu "Klaipėdos mėsinė". Po gamyklos rekonstrukcijos, kuri baigta 2008 metų rudenį, per parą gali būti pagaminama iki 30 tonų mėsos gaminių. Plėtros metu bendrovė įsigijo technologijos požiūriu naujausią virtų dešrų ir dešrelių gamybos liniją, sudėties analizatorių, gaminių ir dešrų pjaustymo įrangą. Taip pat tobulinamos ir gaminių pakuotės. "Klaipėdos mėsinė" užsiima ir skerdenų bei išpjaustytos mėsos prekyba Lietuvoje ir užsienyje. Savo produkciją "Klaipėdos mėsinė" parduoda didžiausiems prekybos tinklams: Iki, Maxima, Norfa, Rimi, Aibė ir kitiems. "Klaipėdos mėsinė" pirmoji Lietuvoje 1998 metais įdiegė kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2001 mėsos ir mėsos gaminių prekybos bei gamybos srityje. 2001 metais "Klaipėdos mėsinė" viena pirmųjų Baltijos šalyse gavo Europos Sąjungos veterinarijos sertifikatą, kuris suteikia teisę tiekti skerdeną, šviežią mėsą ir mėsos gaminius į kitas Europos Sąjungos šalis. Taip pat įmonė turi leidimą tiekti produkciją Rusijos rinkai.

Klaipėdos mėsinė rekvizitai:

Centrinė būstinė: Šilgaliai, LT-99307 Pagėgiai.

Įmonėje dirba 111 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,306 Eur.

Pardavimo pajamos: 16,924,768 Eur.

Pelnas: -91,557 Eur.


Daugiau info: http://www.mesine.eu


Mažeikių mėsinė - UAB "Mažeikių mėsinė" produkcija žinoma nuo 1990 metų pabaigos, tada ši įmonė buvo įregistruota "Mažeikių dobilo" pavadinimu. Nedidelis mėsos perdirbimo cechas per pamainą apdorodavo tik 1,5 - 2 tonas mėsos, kurią realizuodavo vietinėje rinkoje.1997 metais įgyvendinta pirmoji rekonstrukcija: padidinti gamybos plotai, sumontuota moderni vokiška mėsos perdirbimo įranga, leidžianti per parą pagaminti 10-15 tonų produkcijos. Įmonė rekonstruota pagal Europos Bendrijos reikalavimus.1998 metais bendrovėje pradėta diegti kokybės valdymo sistema RVASVT (rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų sistema).2001 m. UAB "Mažeikių mėsinė" viena pirmųjų Lietuvoje gavo LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimą eksportuoti šviežią mėsą ir mėsos gaminius į ES šalis ir tais pačiais metais viena pirmųjų gaminama produkciją pradėjo eksportuoti į Europos Sąjungos šalis: Airiją, Angliją, Vokietiją, Ispaniją bei Latviją ir Estiją.2008 m. įgyvendintas gamybos plėtros ir modernizavimo projektas, finansuojamas iš ES kaimo plėtros fondų: praplėstos gamybinės patalpos, nupirkti nauji gamybos (CFS CutMaster V325), vakumavimo ir pakavimo įrengimai (VF-620 HANDTMANN ir kt.), įrengtos modernios rūkymo kameros.Šiandien įmonėje dirbama dvejomis pamainomis, per parą pagaminama 18-20 tonų produkcijos; įmonė teikia mėsą ir jos gaminius daugiau kaip 3500 klientų Lietuvoje ir užsienio rinkose, tarp kurių dideli prekybos centrai, restoranų ir viešbučių tinklai, valstybinės įstaigos ir kt.Kokybė - tai vienas svarbiausių įmonės darbo aspektų.UAB "Mažeikių mėsinė" 150 žmonių komanda svarbiausiu savo veiklos rodikliu įvardija kokybę. Mūsų šūkis - kokybės garantas. Tai siekiama užtikrinti visuose gamybos procesuose - nuo žaliavos priėmimo iki produkcijos realizavimo. Priimama tik sertifikuota, Veterinarijos tarnybos patikrinta skerdena. Visi prieskoniai ir jų mišiniai turi kokybės sertifikatus, o gaminių pakuotės atitinka aukštus ES reikalavimus.Nuo 1998m. įmonėje veikia maisto saugos sistema RVASVT. 2008m. įdiegta kompleksinė gamybos apskaitos programa, leidžianti eliminuoti nekokybiškus produktus gamybos procese, nes visa įranga ir technologiniai procesai kontroliuojami kompiuterine sistema. Ši nauja technologija - tai vienas svarbiausių žingsnių, siekiant maksimaliai užtikrinti produktų kokybę.Pats didžiausias įmonės įvertinimas - pirkėjų pasitikėjimas, aktyvus dalyvavimas organizuojamose akcijose bei gražūs ir šilti atsiliepimai.

Mažeikių mėsinė rekvizitai:

Centrinė būstinė: Troškučių g. 2, LT-89100 Mažeikiai.

Įmonėje dirba 111 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,501 Eur.

Pardavimo pajamos: 15,424,250 Eur.

Pelnas: 820,099 Eur.


Daugiau info: http://www.mesine.lt


Infocloud.lt puslapyje rasite visas didžiausias pramonės, paslaugų ar prekybos įmones Lietuvoje pagal kategorijas. Jus taip pat gali sudominti susiję straipsniai apačioje:

Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Mūsų partneriai: