Vilniaus pergalė

Vilniaus pergalė, AB – Šokoladas, saldumynai, konditerija. AB “Vilniaus pergalė” istorija prasideda nuo konditerijos fabriko “Pergalė”, įkurto 1952 metais. Šiuo metu “Vilniaus pergalė” yra plačiausią asortimentą gaminantis konditerijos fabrikas Pabaltijo valstybėse. Jau daugiau kaip 50 metų mūsų konditerijos gaminiai – šokoladas, šokoladiniai saldainiai, sausainiai – garsėja savo puikia kokybe ir originaliais receptais.

Ypatingi mūsų fabriko gaminami saldainiai “Sostinės”, “Pergalė”, “Vilnius” turi savo nuolatinių pirkėjų. Daugelį fabrike gaminamų saldumynų bendrovės specialistai sukūrė pagal originalius receptus, atsižvelgdami į Lietuvos vartotojų skonį, nenaudodami jokių sintetinių konservantų ar antioksidantų. Kasmet vartotojui pateikiama vidutiniškai apie 10 –20 naujų gaminių. Nuolat atnaujinamas pakuočių dizainas, jų kokybė. Stengiamės įtikti net pačiam išrankiausiam pirkėjui.

Bendrovėje gaminami konditerijos gaminiai yra ne kartą pelnę įvairių apdovanojimų ir medalių. Likerinių saldainių rūšis “Sostinės” 1997 metais buvo nominuota kaip geriausias Lietuvos maisto pramonės gaminys ir gavo LR (Lietuvos Respublikos) ūkio ministerijos apdovanojimą. “Vilniaus pergalėje” gaminama saldainių rūšis “Paukščių pienas”, 1996 metais gavusi medalį parodoje “Agrobalt’96”, vartotojų atpažįstama ir išskiriama iš kitų gamintojų produkcijos kaip gaminys, kurio skonis niekada nenuvils. Be to, “Metų gaminio” konkursus laimėjo: 1998 metais – sausainiai su jūros kopūstais “Jūros arkliukas”; 1999 metais – “Zefyras su avietiniu įdaru”; 2000 metais – saldainių rinkinys “Sostinės” (315 g); 2001 metais – “Saulėgrąžų chalvos batonėlis” (65 g).

AB “Vilniaus pergalė” produkcija daugeliui Lietuvos vartotojų yra pažįstama nuo vaikystės, atpažįstama ir mėgiama. Bendrovė orientuojasi į tradicinį “lietuvišką” skonį, naudoja tik aukščiausios kokybės natūralias žaliavas ir nuolat ieško naujų, labiau pirkėjų mėgstamų receptūrų, patrauklių pakuočių dizainų.

Nė viename Pabaltijo konditerijos fabrike nėra gaminamas toks platus asortimentas: šokoladiniai saldainiai, neglaistyti saldainiai, irisai, šokolado plytelės, saldžiosios plytelės, šokoladiniai batonėliai, chalvos batonėliai, chalva, hematogenas, vafliai, likeriniai saldainiai, sausainiai, karamelė, zefyras, dražė.

Pagrindinė mūsų produkcijos dalis yra orientuota į vidutines pajamas gaunantį pirkėją. Pagal parduotuvių kainų tyrimą – “Vilniaus pergalė” produkcijos kainos yra mažesnės nei kitų atitinkamo lygio produkciją gaminančių Lietuvos įmonių. Kiekvienais metais bandome pasiūlyti pirkėjui naujų gaminių. 2007 metais išleidome į rinką apie 10 naujų konditerijos gaminių.

Šiuo metu produkciją eksportuojame į Vokietiją, Olandiją, Ispaniją, Angliją, Airiją, Izraelį, JAV, Rusiją, Latviją, Estiją, Lenkiją ir kitas šalis. Produkciją žymime savo ženklu, galime pagaminti ir užsakovo pageidavimu jo pateiktose pakuotėse.

 

Vilniaus pergalė, AB kontaktai

Įmonės kodas: 222262320

Centrinė būstinė: V. A. Graičiūno g. 26, LT-02241 Vilnius

Tinklapis: http://www.pergale.lt


Įmonėje dirba 329 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,601 Eur.

Pardavimo pajamos: 35,968,000 Eur.

Pelnas: 0 Eur.

 

Raktažodžiai:

šokolado plytelės, saldainiai dėžutėse, sveriami saldainiai, krekeriai, sausainiai, dražė, triufeliai, batonėliai, zefyrai, konditerijos gaminiai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?