Vasarė

Vasarė, UAB – UAB „Vasarė” dviračių parduotuvių tinklas esantis:
Vilniuje (Kalvarijų g. 125),
Kaune (K.Baršausko g. 85),
Klaipėdoje (Turgaus aikštė 25),
ir internete: www.velostreet.com.

UAB “Vasarė” prekiauja vienais seniausių pasaulyje amerikiečių FUJI (nuo 1899m.) dviračiais, taip pat vokiškais dviračiais Winora, Staiger, Haibike ir bulgariškais “Drag” (nuo 2000m). UAB “Vasarė” yra visų šių dviračių ženklų vienintelė atstovė Lietuvoje. Taip pat UAB “Vasarė” toliau tobulina dviračių, detalių ir aksesuarų pardavimą, diegia naujas formas, tokias kaip prekyba internetu. Organizuoja pajūrio kurortų Nida, Juodkrantė, Preila, Palanga ir Šventoji nuomos punktų aprūpinimą dviračiais ir atsarginėmis dalimis, nuolat tobulina remonto paslaugų teikimo asortimentą ir kokybę. Ilgą patirtį turintį ir gerus santykius palaikanti su atstovaujamų ženklų gamintojais UAB “Vasarė” užtikrina greitą garantijų taikymą, patikimumą ir kokybišką aptarnavimą. Norint išskirtinio dviračio suteikiame galimybę užsakyti bet kokį patinkantį dviračio modelį iš gamintojų, kurio atvežimas truks ne ilgiau nei dvi savaites. UAB “Vasarė” – tai viena iš patikimiausių ir didžiausią dviračių, jų aksesuarų ir dalių pasirinkimą turinti įmonė Lietuvoje.

Įmonės veiklos filosofija:

Mes tikime, kad sėkmė lydi tik tikrus savo srities žinovus. Kiekvienas mūsų darbuotojas yra patyręs ir kompetentingas specialistas. Personalas yra didžiausias įmonės turtas, nes jos sėkmės laipsnis tiesiogiai priklauso nuo darbuotojų darbo kokybės. Vertingiausios darbuotojų savybės – darbštumas, kūrybingumas ir lojalumas įmonei bei klientams.
Esame patikimi partneriai, nes siekiame pelno ne vien sau, bet ir su mumis bendradarbiaujančioms įmonėms. Mes galime neturėti naudos, bet nežinome, kas yra neištesėti pažadai. Siekiame, kad būtume vieni iš Jūsų sėkmingo verslo pagalbininkų.
Atsakingai vykdome savo kasdieninę veiklą bei kasdien siekiame geresnių įmonės rezultatų. Mes esame įsitikinę, kad nuo kiekvieno iš mūsų atliekamo darbo, priimtų sprendimų, tarpusavio bendradarbiavimo ir bendravimo su klientais bei partneriais, priklauso įmonės ir jos darbuotojų gerovė. Todėl kiekvienas iš mūsų atsakingai žiūrime į savo darbą: esame tolerantiški, sąžiningi ir profesionalūs.
Mes už sąžiningą konkurenciją. Siekiame laimėti konkurencinę kovą, tačiau tik tomis priemonėmis, kurias leidžia įstatymai ir visuotinės moralės principai.

Vizija:

Išlikti didžiausia, stabiliai augančia, profesionalia ir patikima didmeninės-mažmeninės prekybos dviračiais ir jų komponentais prekybos įmonė Lietuvoje.

Misija:

Viena iš mūsų misijų tai – būti patikimu partneriu ir sąžiningos konkurencijos pavyzdžiu visiems dviračių verslą plėtojantiems partneriams ir konkurentams, skleisti dviračių kaip ekologiško transporto, laisvalaikio ir sveiko gyvenimo būdo bei sporto priemonės privalumus ir nešamą naudą žmonėms.

Įmonės vertybės:

Atsakomybė, Profesionalumas, Inovatyvumas, Lojalumas, Lyderystė.

 

Vasarė, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 152491199

Centrinė būstinė: Turgaus a. 25, LT-91246 Klaipėda

Tinklapis: http://www.velostreet.com

Facebook: https://www.facebook.com/www.vasare.lt/


Įmonėje dirba 12 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,467 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,220,390 Eur.

Pelnas: 43,832 Eur.

 

Raktažodžiai:

dviračiai, vaikiški, kalnų (mtb), kalnų 27,5 (mtb), kalnų 29er (mtb), miesto – visų dangų (atb), hibridai, fitness, plento, gravel-kelioniniai plento, fix’ai, bmx, dirt jump (mtb), triatlono – atskiro starto, treko, elektriniai dviračiai, cargo krovininiai – keleiviniai el. dviračiai, miesto- visų dangų (atb), kalnų e-mtb pilnos amortizacijos, plento / gravel, elektrinių dviračių priedai, elektriniai paspirtukai, balansiniai dviratukai – paspirtukai, balansiniai dviratukai, paspirtukai, paspirtukų dalys, gulimi triračiai, vienaračiai, vienaračių dalys, treniruokliai, treniruoklių aksesuarai, laikrodžiai-kompiuteriai-gps, kompiuterių dalys, telefonų laikikliai, detalės – aksesuarai, outlet, apsaugos, atraminiai ratukai, atraminės kojelės, bagažinės, gertuvės, gertuvės laikikliai, pompos, purvasaugiai, spynos, skambučiai – oriniai signalai, veidrodėliai, apšvietimas – žibintai – atšvaitai, balneliai sėdynės, dviračių laikikliai, įrankiai, priekabos – tandemai – vežimai, pakabos dalys, rėmai, ratai – padangos, stabdžiai, šakės – amortizacija, šarvai – troseliai – antgaliukai, tepimo – valymo priemonės, dviračių kėdutės, vairo sistema, važiuoklė, bmx’ams, kuprinės – krepšiai, kuprinės, aksesuarai kuprinėms, dviračių transportavimo krepšiai, vairo krepšiai, bagažinių krepšiai, apranga, apsauginė apranga, akiniai, batai, galvos skraistės / kepurės, liemenės / lietpalčiai, moteriškos kelnės, šortai, bridžai, moteriški marškinėliai, moteriški bliuzonai, striukės, pašiltinimai, pirštinės, prijuostės, puskojinės, šalmai, vyriškos kelnės, šortai, vyriški marškinėliai, vyriški bliuzonai, striukės, kūno priežiūros priemonės, slidžių aksesuarai, dviračių dalys, dviračių parduotuvė


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.