Stiklų Ekspertai

UAB "Stiklų Ekspertai" – Viena pagrindinių mūsų veiklų, kurią išmanome labai gerai, yra autobusų stiklų ir stiklo paketų remontas bei restauravimas. Daugelis autobusų kompanijų susiduria su tokia problema kaip priekinių autobusų stiklų skilimas, šoninių stiklo paketų rasojimas ar kalkėjimas dėl išsisandarinimo, todėl mes siūlome visą paslaugų paketą, skirtą autobusų stiklų priežiūrai. Skilus priekiniam stiklui, jį suremontuosime arba pakeisime nauju. Rasojančius arba apsinešusius paketus išvalysime, atrestauruosime ir sumontuosime. Be visų minėtų paslaugų, UAB „Stiklų Ekspertai” teikia visas kitas paslaugas, tiesiogiai susijusias su automobilių stiklais – tai:

 

UAB "Stiklų Ekspertai" kontaktai

Įmonės kodas: 302476104

Centrinė būstinė: Eišiškių pl. 34, LT-02184 Vilnius

Tinklapis: http://www.stiklu-ekspertai.lt


Įmonėje dirba 14 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,320 Eur.

Pardavimo pajamos: 905,029 Eur.

Pelnas: 25,306 Eur.

 

Raktažodžiai:

autobusų stiklų keitimas, sunkvežimių stiklų keitimas, autobusų stiklo paketų restauravimas, automobilių stiklų pakėlimo mechanizmų derinimas, automobilių stiklų perklijavimas, automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis, galinio vaizdo veidrodėlių klijavimas, stiklų poliravimas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.