Pramogų sala

Pramogų sala, VšĮ – Šiaulių arena – įspūdingas 100 metrų skersmens statinys, kurio keturi aukštai iš penkių yra padengti žėrinčiu holografiniu stiklu. Arena yra funkcionalus, modernus ir visiškai kitoks nei įprasta tokio tipo pastatas. Statinys žavi savo forma, spalva ir išskirtinumu.
Šiaulių arenoje rengiami sporto, kultūros, meno, pramoginiai ir verslo renginiai, įvairūs teatro spektakliai, verslo seminarai, kongresai, parodos bei mugės. Visa tai skirta Šiaulių miesto, regiono ir visos Lietuvos įvairioms vartotojų grupėms.
Šiaulių arena – multifunkcinis kompleksas, kuriame gyvenimas verda kiekvieną dieną. Lankytojai gali apsilankyti pirčių komplekse, mini SPA centre, sporto klube, profesionalams ir ne tik skirtoje sporto prekių parduotuvėje, sporto medicinos kabinete, praleisti laiką žaidžiant krepšinį ar lauko tenisą krepšinio treniruočių salėje. Arenos konferencijų salėje rengiamos konferencijos (iki 250 žm.), verslo susitikimai (nuo 20 žm.), pobūviai ar privatūs vakarėliai (vid. 100-150 žm.). Lankytojų patogumui prie arenos yra nemokama 1000 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.
Arenoje žiūrovų skaičius gali kisti priklausomai nuo renginio pobūdžio. Krepšinio varžybas vienu metu gali stebėti vidutiniškai 5 700 žiūrovų. Arenoje per kultūros renginius, kai parteryje visos vietos sėdimos, telpa apie 5 300 žiūrovų, o kai parteryje vietos stovimos – apie 7 400.
Šiaulių arena – Jūs visada laukiami!

 

Pramogų sala, VšĮ kontaktai

Įmonės kodas: 300149214

Centrinė būstinė: Jono Jablonskio g. 16, LT-78162 Šiauliai

Tinklapis: http://www.siauliuarena.lt


Įmonėje dirba 10 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,002 Eur.

Pardavimo pajamos: 590,607 Eur.

Pelnas: 0 Eur.

 

Raktažodžiai:

arena, šiaulių arena, renginiai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?