InMedica

InMedica, UAB – InMedica – tai medicinos klinikų tinklas, kuriame teikiamos diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitos medicininės paslaugos. Mūsų klinikose dirba savo srities profesionalai, kurie visą dėmesį skiria pacientui ir jo sveikatai. Naudojame modernią instrumentinę įrangą ir atliekame išsamius laboratorinius tyrimus.

 

InMedica, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 300011170

Centrinė būstinė: Ozo g. 12A-1, LT-08200 Vilnius

Tinklapis: http://www.inmedica.lt


Įmonėje dirba 1,169 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,980 Eur.

Pardavimo pajamos: 35,888,311 Eur.

Pelnas: 0 Eur.

 

Raktažodžiai:

klinika vilniuje, klinika vilnius, tyrimų programos, moters ištyrimo programa, vyro ištyrimo programa, vaiko ištyrimo programa, širdies ir kraujagyslių ištyrimo programa, vegetarų-veganų ištyrimo programa, lėtinio nuovargio ištyrimo programa, tyrimų programos sportuojantiems, kepenų veiklos ištyrimo programa, inkstų veiklos ištyrimo programa, skydliaukės veiklos ištyrimo programa, medžiagų apykaitos ištyrimo programa, vėžio žymenų ištyrimo programa moterims, vėžio žymenų ištyrimo programa vyrams, virškinimo sistemos ištyrimo programa, vitaminų ir mikroelementų ištyrimo programa, sąnarių ligų ištyrimo programa, medicinos klinika


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.