EXPOSEIT

UAB EXPOSEIT – Mes verčiamės prekybinių baldų ir aksesuarų gamyba, mažmeninės prekybos parduotuvių statyba ir montavimu. Mūsų gamyba vyksta Lietuvoje, o produktai skirti platintojams. Turime kelias CNC medienos apdirbimo mašinas, dažymo įrangą, galime paruošti reikiamus komplektacijos komponentus, be to, mūsų metalo apdirbimo padalinyje įrengti moderniausi suvirinimo, tekinimo, lenkimo įrenginiai, tarp kurių ir 3D vamzdžių / profilių lazerinės pjovimo staklės.

Šie mūsų privalumai suteikia mums galimybę pasiūlyti modernių, unikalių ir nebrangių produktų bei mažmeninės prekybos sprendimų iš vienų rankų. Išsiskiriame užsakymų vykdymo greičiu ir laiko sąnaudų efektyvumu, visapusiškais sprendimais ir lengvai su kita aplinka suderinamais galutiniais produktais. Neapsiribojame tik medžio ar metalo gaminiais – galime pasiūlyti mūsų patikimų partnerių paslaugų, tokių kaip ženklinimas, spausdinimas, baldinės medžiagos gamyba, apšvietimas, bei apdailos, elektroninės prekybos, multimedijos įrangos Jūsų parduotuvei.

Mūsų kompanijos Statybos padalinys siūlo platų paslaugų spektrą visų tipų platintojams, užtikrindamas neribotus išteklius, reikalingus įgyvendinti užsakovo reikalavimus tiek įrengiant naujas patalpas, tiek atnaujinant jau naudojamas. Patyrę „EXPOSEIT“ parduotuvių montuotojai atliks visas užduotis – nuo pastato griovimo darbų, naujų sienų statymo, dažymo, lubų ir grindų tvarkymo, baldų montavimo iki pageidaujamo apšvietimo nustatymo. Montuotojų darbas organizuojamas grupėmis. Kiekviena iš jų turi savo vadovą, atsakingą tik už vieną projektą. Prireikus galime pateikti tarptautinius standartus atitinkančius architektūrinius dokumentus, brėžinius, maketus, sukurti 3D vizualizaciją.

Visi mūsų gaminami komponentai atitinka griežtos kokybės kontrolės reikalavimus ir yra kruopščiai supakuojami taip sumažinant žalos riziką transportavimo metu.

Mūsų sukaupta patirtis dirbant su pasaulinio masto projektais leidžia mums užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir tinkamą laiko vadybą – dar niekada nevėlavome atidaryti naują parduotuvę.

 

UAB EXPOSEIT kontaktai

Įmonės kodas: 302554154

Centrinė būstinė: Ukmergės g. 364-1, LT-14188 Vilnius

Tinklapis: http://www.exposeit.lt


Įmonėje dirba 0 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 15,109 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,441,264 Eur.

Pelnas: -764,780 Eur.

 

Raktažodžiai:

baldai, baldų gamyba


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.