Beconis

Beconis, UAB – Dariaus Beconio įmonė, įsikūrusi Šiaurės Lietuvoje, Šiauliuose, yra privati šeimos valdoma įmonė. Nuo pat įkūrimo, 1995m., įmonė siūlo plačiausią gamą medinių statinių: nuo mažų vaikų žaidimų namelių iki klijuoto tašo gyvenamųjų namų ar komercinės paskirties pastatų.
Jau tuoj po įmonės įkūrimo ji buvo plečiama ir modernizuojama. Dabar, turėdami 20 metų patirtį, galime pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus, kurie gaminami naudojant pačias naujausias technologijas projektavime ir gamyboje.
Šiuo metu įmonėje dirba 120 darbuotojų, kas met pagaminama apie 7000 namelių bei apie 60 gyvenamųjų klijuoto tašo namų. Dižioji dalis produkcijos eksportuojama į didžiąsias Europos valstybes (D. Britanija, Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Italija, Airija) bei kitus žemynus.
Dariaus Beconio įmonė yra Medinių namų gamintojų asociacijos narys, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys. Įmonėje įdiegti MNGA standartai.
Nuo 2015m. gaminamos medžio granulės.

 

Beconis, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 145130572

Centrinė būstinė: Metalistų g. 2B, LT-78107 Šiauliai

Tinklapis: http://www.beconis.lt


Įmonėje dirba 79 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,804 Eur.

Pardavimo pajamos: 9,695,271 Eur.

Pelnas: 35,176 Eur.

 

Raktažodžiai:

mediniai namai, mediniai nameliai, medžio granulės


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: