Statkorpas

Statkorpas, AB – AB STATORPAS MISIJA: Kurti ir diegti užsakovams vertingus sprendimus, užtikrinančius atsakingos ir novatoriškos veiklos plėtrą. AB STATKORPAS ATLIEKA: Elektros linijų statyba ir remontas; Patikimas partneris statant ir renovuojant elektros linijas Daugiabučių gyventojams įprastai netenka rūpintis elektros įvedimu, tačiau elektros linijų statyba tampa aktualia paslauga tada, kai tenka įsirengti individualų namą. Elektros linijų statyba ir remontas – tai paslaugos, kurioms yra teikiamas ypatingai didelis dėmesys, todėl akcinė bendrovė „Statkorpas“ yra sulaukusi tikrai nemažai puikių klientų įvertinimų. Transformatorių pastočių statyba ir rekonstrukcija -tai darbai, kurie turi būtų atliekami itin atsakingai, todėl dėl šių darbų atlikimo būtina kreiptis į patikimas kompanijas, kurios užtikrina maksimalų saugumą. Negyvenamųjų ir gyvenamųjų pastatų renovacija Lietuvoje daugiabučių pastatų renovacija pradėta 2004 metais, tačiau per aštuonerius metus buvo renovuota vos 480 daugiabučių namų. Nuo 2012 metų pastatų renovacija pradėta vykdyti kur kas sparčiau, ir šiandien renovuotų pastatų skaičiai yra gerokai didesni.

 

Statkorpas, AB kontaktai

Įmonės kodas: 147651620

Centrinė būstinė: Savitiškio g. 10F, LT-37371 Panevėžys

Tinklapis: http://www.statkorpas.com


Įmonėje dirba 59 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,325 Eur.

Pardavimo pajamos: 6,076,291 Eur.

Pelnas: -169,378 Eur.

 

Raktažodžiai:

statyba, statybos įmonė, renovacija, elektros linijų statyba ir remontas, infrastruktūra, transformatorių pastočių statyba ir rekonstrukcija


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: