Eglės sanatorija

Eglės sanatorija, AB – „Eglės sanatorija“ – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete.
Tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis, esantis atokiau nuo miesto centro. Daugiau nei 20 ha teritorijoje išsidėstę daugiaaukščiai gyvenamieji korpusai „Žilvinas“ ir „Eglė“ bei sanatorijos gydykla. Atvykusiems siūloma 400 dviviečių ir 229 vienviečiai kambariai, 32 dviejų ir 8 vieno kambario liuksai su visais patogumais. Taip pat yra dviviečiai reabilitaciniai kambariai skirti žmonėms su negalia. Visi kambariai atitinka šiuolaikinius standartus. Maitinimas sanatorijoje yra įvairaus tipo, tris kartus per dieną: platus švediško stalo meniu, o taip pat subalansuotas dietinis maitinimas valgykloje.
Sanatorija veikia visus metus, vienu metu čia gali apsistoti daugiau nei 1500 žmonių. Iš įvairių pasaulio šalių pas mus atvyksta ieškantieji efektyvaus gydymo, geros savijautos ir poilsio nuo kasdienės įtampos, miesto šurmulio.
Jeigu atvykstate kartu su šeima, mažiesiems sanatorijos svečiams siūloma saugi, erdvi lauko žaidimų aikštelė, puikiai įrengtas vaikų kambarys ir kitos pramogos.

 

Eglės sanatorija, AB kontaktai

Įmonės kodas: 152038626

Centrinė būstinė: Eglės g. 1, LT-66251 Druskininkai

Tinklapis: http://www.sanatorija.lt


Įmonėje dirba 559 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,397 Eur.

Pardavimo pajamos: 20,228,704 Eur.

Pelnas: 3,979,817 Eur.

 

Raktažodžiai:

sanatorija, druskininkai, birštonas, reabilitacijos centras


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?