Ardetas

Ardetas, UAB – UAB “ARDETAS” savo veiklą pradėjo 1999 metais. Šiuo metu įmonė yra viena iš didžiausių tvirtinimo detalių gamintojų Lietuvoje. Gamykloje Pabradėje UAB “ARDETAS” gamina tvirtinimo detales medinėms konstrukcijoms naudojamas statybose – stogams, fasadams, terasoms ir kt. Gaminame įvairių matmenų montavimo kampus, nelygiašonius montavimo kampus, montavimo kampus su standumo briauna, nelygiašonius montavimo kampus su standumo briauna, montavimo plokšteles, montavimo plokšteles su papildomom kiaurymėm, sijų atramas, gegnių jungtis, langų montavimo plokšteles, profilių jungtis CD-12 , CD-14. Savo produkciją realizuojame Lietuvoje (prekybos tinklai, statybinių prekių parduotuvės, statybos įmonės, statybininkai…) bei užsienyje (produkciją eksportuojame į daugelį Europos šalių).

Jei Jus domina mūsų gaminama produkcija maloniai prašome su mumis susisiekti el. paštu [email protected] ir mes Jums atsiųsime įmonės gaminių katalogą su kainomis.

 

Ardetas, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 125032334

Centrinė būstinė: Žirmūnų g. 46-40, LT-09227 Vilnius

Tinklapis: http://www.ardetas.lt


Įmonėje dirba 14 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,231 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,415,636 Eur.

Pelnas: 254,175 Eur.

 

Raktažodžiai:

tvirtinimo detalės


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: