Nematekas

Nematekas, ŽŪB – “Nematekas” yra jau dvidešimt penkerius metus Lietuvoje sėkmingai veikianti mėsos perdirbimo bendrovė. Pirkėjams “Nematekas” siūlo daugiau nei 200 pavadinimų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių. Nuo 2000 m. “Nematekas”, vienas pirmųjų Europoje bei vienintelis Lietuvoje, šalto rūkymo gaminiams pradėjo naudoti probiotines kultūras, kurios naudingos žmogaus organizmui.
Kurdami naujus gaminius “Nemateko” technologai bendradarbiauja su KTU Maisto instituto mokslininkais, Vokietijos maisto pramonės aukščiausio lygio specialistais bei mokslininkais, tariasi su geriausiais kitų užsienio šalių ekspertais.
“Nemateko” gaminių kokybę garantuoja ir modernios šiuolaikiškos technologijos. Kasmet gamybos, formavimo ir pakavimo linijoms atnaujinti skiriama maždaug 2 mln. Lt.
Lietuvoje “Nemateko” gaminių galima įsigyti visų didžiųjų prekybos centrų parduotuvėse, taip pat “Nemateko” grupei priklausančiose parduotuvėse “Gardi mėsa”.
“Nematekas” eksportuoja savo gaminius į Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Daniją, Švediją, Olandiją, Latviją, Estiją, Rusiją ir kitas šalis.

 

Nematekas, ŽŪB kontaktai

Įmonės kodas: 158915911

Centrinė būstinė: Dovainonių k., LT-56341 Kaišiadorių r.

Tinklapis: http://www.nematekas.lt

Facebook: https://www.facebook.com/nematekas.lt


Įmonėje dirba 395 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,809 Eur.

Pardavimo pajamos: 46,604,479 Eur.

Pelnas: 75,283 Eur.

 

Raktažodžiai:

mėsos pramonė, mėsinė, mėsos gaminiai, mėsos perdirbimas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Mūsų partneriai: