Didžiausi paukštynai Lietuvoje

Didžiausi paukštynai Lietuvoje pagal metines apyvartas. Pagal 2022 metų duomenis didžiausios įmonės yra Vilniaus paukštynas, Kaišiadorių paukštynas, Vievio paukščiai, Rumšiškių paukštynas, Vilkyčių paukštynas, Tetirvinai, Zujų paukštynas, Girelės paukštynas, Mikoliškio paukštynas, Ylakių paukštynas, Ginkūnų paukštynas. Metinės pardavimo pajamos svyruoja nuo 3 mln. iki 203 mln.

Apie kitas pramonės šakas galite skaityti Lietuvos pramonė puslapyje.

Vilniaus paukštynas - AB „Vilniaus paukštynas“ priklauso vienai didžiausių Baltijos šalių regiono žemės ūkio ir maisto gamybos įmonių grupei AB „Linas Agro Group”, vykdančiai veiklą visoje gamybos grandinėje nuo lauko iki stalo. AB „Linas Agro Group” akcijos kotiruojamos Nasdaq Vilnius vertybinių popierių biržoje. AB „Linas Agro Group” valdo 79 įmones, kurių bendros metinės pajamos siekia apie 1,6 mlrd. eurų.

Vilniaus paukštynas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Gamyklos g. 27, Rudaminos k., LT-13249 Vilniaus r..

Įmonėje dirba 1,324 darbuotojai (2024 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,077 Eur.

Pardavimo pajamos: 203,426,234 Eur.

Pelnas: 5,102,898 Eur.


Daugiau info: http://www.paukstynas.eu


Kaišiadorių paukštynas - AB „Kaišiadorių paukštynas“ priklauso vienai didžiausių Baltijos šalių regiono žemės ūkio ir maisto gamybos įmonių grupei AB „Linas Agro Group”, vykdančiai veiklą visoje gamybos grandinėje nuo lauko iki stalo. AB „Linas Agro Group” akcijos kotiruojamos Nasdaq Vilnius vertybinių popierių biržoje. AB „Linas Agro Group” valdo 79 įmones, kurių bendros metinės pajamos siekia apie 1,6 mlrd. eurų.

Kaišiadorių paukštynas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Paukštininkų g. 15, LT-56500 Kaišiadorys.

Įmonėje dirba 304 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,659 Eur.

Pardavimo pajamos: 82,483,508 Eur.

Pelnas: -5,548,363 Eur.


Daugiau info: http://www.paukstynas.eu


Vievio paukščiai - „Groward Group“ įmonių grupei priklauso keliolika inovatyvių agroverslo bendrovių, kuriose dirba pusė tūkstančio darbuotojų. Esame šiuolaikiška ir dinamiška žemės ūkio verslo grupė, gimusi Lietuvoje. Pagrindinės „Groward Group“ veiklos kryptys – kiaušinių, jų produktų ir grūdų verslai.

Vievio paukščiai rekvizitai:

Centrinė būstinė: Paukštyno g. 9, Ausieniškių k., LT-21365 Elektrėnai.

Įmonėje dirba 117 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,643 Eur.

Pardavimo pajamos: 27,512,000 Eur.

Pelnas: -1,092,000 Eur.


Daugiau info: http://groward.eu/


Rumšiškių paukštynas - Įmonė specializuojasi mėsinių viščiukų perinime ir auginime. Dalis vienadienių viščiukų ir inkubacinių kiaušinių yra eksportuojama į kaimynines šalis.Pasaulio patirtis rodo, kad paukštininkystėje geriausiai pasiteisina decentralizuota gamyba. Vengiant didelės paukščių koncentracijos vienoje vietoje, sumažėja paukščių ligų pavojus ir mažiau teršiama aplinka . Šiais principais savo veikloje stengiasi vadovautis ir UAB "Rumšiškių paukštynas" .Veisliniai paukščiai yra auginami dukterinės įmonės - UAB "Antalgės paukštynas", fermose, kurios išdėstytos Utenos, Molėtų ir Anykščių rajonuose. Mėsinių viščiukų- broilerių auginimas yra išskaidytas į atskiras fermas Kaišiadorių ir Panevėžio rajonuose, atstumas tarp fermų ne mažesnis kaip 10 km. Kilus vienoje iš jų kokiai nors epidemijai ( pavyzdžiui , paukščių gripui), kitoms fermoms tikimybė užsikrėsti būtų nedidelė. Nekoncentruojant vienoje vietoje didelės gamybos ( nuo 2 iki 6 paukštidžių) , aplinka mažiau teršiama dulkėmis, dujomis.Paukštyne auginami Kobb-500 kroso, kuris šiuo metu yra vienas iš populiariausių pasaulyje, mėsiniai viščiukai . Veislinė medžiaga gaunama iš Švedijos firmos Blenta AB.Paukštyno viščiukų perykla išperina iki 10 milijonų viščiukų per metus. Specializuotas transportas išvežioja viščiukus po savo fermas, pirkėjams Lietuvoje ir užsienyje.Įmonėje daug dėmesio skiriama naujovėms, naujai technikai ir technologijomis .UAB "Rumšiškių paukštynas" vienas iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo naudotis modernią importinę viščiukų inkubavimo ir paukščių lesinimo-girdymo bei mikroklimato palaikymo techniką. Su Europos paramos fondų pagalba įgyvendinti viščiukų peryklos , broilerių ir veislinių paukščių fermų modernizavimo projektai. Modernizuotas ir lesalų gamybos cechas, todėl šiuo metu paukštynas apsirūpina savos gamybos lesalais ir aprūpina jais savo padalinius.Glaudžiais gamybiniais ryšiais UAB "Rumšiškių paukštynas susijęs su ŽŪB "Nematekas" . 4000 vnt. per valandą pajėgumo paukščių skerdykla, pradėjusi veikti "Nemateke" 2002 metais – viena moderniausių Lietuvoje. ŽŪB "Nematekas" nuperka visus paukštyno užaugintus broilerius, juos paskerdžia, perdirba ir realizuoja per savo prekybinį tinklą. Tokiu būdu UAB "Dovainonių paukštynas" užauginti broileriai pasiekia ne tik atokiausius respublikos kampelius , bet patenka ir ant europiečių stalo.Paukštyno sėkmės pagrindas- kolektyvas, dauguma specialistų dirba nuo pat įmonės susikūrimo.

Rumšiškių paukštynas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Rusonių g. 17, Dovainonys, LT-56341 Kaišiadorių r..

Įmonėje dirba 84 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,388 Eur.

Pardavimo pajamos: 15,636,083 Eur.

Pelnas: -86,166 Eur.


Daugiau info: http://www.visciukai.lt


Vilkyčių paukštynas - Paukšynas, vištų auginimas. Vištos. Kiaušiniai.

Vilkyčių paukštynas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Žolynų g. 24, Sakūtėlių k., LT-99373 Šilutės r..

Įmonėje dirba 35 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,423 Eur.

Pardavimo pajamos: 10,001,822 Eur.

Pelnas: 691,920 Eur.


Daugiau info: http://www.groward.eu


Zujų paukštynas - Vištų auginimas, kiaušinių gamyba.

Zujų paukštynas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Jonuškų g. 14, Leonpolio k, LT-20100 Ukmergės r..

Įmonėje dirba 22 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,342 Eur.

Pardavimo pajamos: 7,499,229 Eur.

Pelnas: 885,910 Eur.


Daugiau info: http://www.groward.eu


Girelės paukštynas - UAB Girelės paukštynas – Lietuvoje viena didžiausių įmonių, gaminanti kiaušinius. Įmonė veikianti nuo 1973 metų. Pagrindinė veikla – vištų kiaušinių gamyba. Kitos veiklos kryptys – veislinių vištų auginimas ir inkubacinių kiaušinių gavyba, prekyba paukščiais, paukštiena, paukščių skerdimo paslaugų teikimas. Tačiau pastaruoju metu mūsų įmonė specializuojasi tik vištų kiaušinių gamyba ir atlieka paukščių skerdimo bei utilizacijos paslaugas . Įmonė įsikūrusi prie Kaišiadorių miesto, šalia magistralės tarp dviejų didžiausių Lietuvos miestų Vilnius ir Kauno. Gamybinė bazė išsidėsčiosi 97 ha plote ir turi visus gamybinei veiklai būtinus pastatus. Vištos laikomos 20-tyje paukštidžių. Jose per metus auginama apie 350 tūks. vnt. paukščių , iš jų didžiąją dalį sudaro vištos dedeklės. Per metus surenkama apie 80 mln. vnt. kiaušinių. Didžioji dalis produkcijos realizuojama vidaus rinkoje, per didžiausius Lietuvos prekybos centrus, likusioji eksportuojama į užsienį. Šalies kiaušinių rinkoje mūsų produkcija užima apie 15 proc. Mūsų įmonė gamina ir kiaušinius praturtintus karotinu, vitaminais ir mikroelementais. Pašarai gaminami įmonėje. Jų gamybai naudojamos vietinės žaliavos, nedidelė dalis importuojama iš Estijos, Ukrainos ir kitų ES šalių. Įmonės sandėlių talpa – iki 10 000 tonų. Nuo 2004 m. pradžios įmonėje pradėjo veikti nauja paukščių skerdykla, atitinkanti visus Europos sąjungos įstatymų keliamus reikalavimus. Jos vertė – 7 mln. Lt. Šis projektas buvo remiamas Europos sąjungos struktūrinių fondų (SAPARD) parama. Skerdykloje sumontuoti nauja vokiška paukščių skerdimo įrenga. Jų našumas 2000 vnt. per valandą. Čia skerdžiami savi ir kitų įmonių auginami paukščiai: vištos dedeklės ir broileriai.

Girelės paukštynas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Paukštininkų g. 38, LT-56110 Kaišiadorys.

Įmonėje dirba 37 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,452 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,626,022 Eur.

Pelnas: -13,642 Eur.


Daugiau info: http://www.girele.lt


Mikoliškio paukštynas - Paukšynas, vištų auginimas. Vištos. Kiaušiniai.

Mikoliškio paukštynas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Mikoliškio k., Mikoliškio k., LT-39264 Pasvalio r..

Įmonėje dirba 95 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,000 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,341,121 Eur.

Pelnas: -443,768 Eur.


Daugiau info:


Ylakių paukštynas - Paukščių auginimas kiaušinių gavybai SAVO PRODUKCIJA PREKIAUJAME: Skuodo g. 3, Stripinių k., Ylakių sen., Skuodo r.

Ylakių paukštynas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Spigino g. 3, Stripinių k., LT-98347 Skuodo r..

Įmonėje dirba 3 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 0 Eur.

Pardavimo pajamos: 3,419,180 Eur.

Pelnas: -743,406 Eur.


Daugiau info: http://www.mazeikiurugelis.lt


Ginkūnų paukštynas - Paukšynas, vištų auginimas. Vištos. Kiaušiniai.

Ginkūnų paukštynas rekvizitai:

Centrinė būstinė: Bruknių g. 3, Malavėnų k., LT-76111 Šiaulių r..

Įmonėje dirba 34 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,545 Eur.

Pardavimo pajamos: 3,067,281 Eur.

Pelnas: 58,512 Eur.


Daugiau info:


Infocloud.lt puslapyje rasite visas didžiausias pramonės, paslaugų ar prekybos įmones Lietuvoje pagal kategorijas. Jus taip pat gali sudominti susiję straipsniai apačioje:

Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Mūsų partneriai: