Girelės paukštynas

Girelės paukštynas, UAB – UAB Girelės paukštynas – Lietuvoje viena didžiausių įmonių, gaminanti kiaušinius. Įmonė veikianti nuo 1973 metų.

Pagrindinė veikla – vištų kiaušinių gamyba. Kitos veiklos kryptys – veislinių vištų auginimas ir inkubacinių kiaušinių gavyba, prekyba paukščiais, paukštiena, paukščių skerdimo paslaugų teikimas. Tačiau pastaruoju metu mūsų įmonė specializuojasi tik vištų kiaušinių gamyba ir atlieka paukščių skerdimo bei utilizacijos paslaugas .

Įmonė įsikūrusi prie Kaišiadorių miesto, šalia magistralės tarp dviejų didžiausių Lietuvos miestų Vilnius ir Kauno. Gamybinė bazė išsidėsčiosi 97 ha plote ir turi visus gamybinei veiklai būtinus pastatus.

Vištos laikomos 20-tyje paukštidžių. Jose per metus auginama apie 350 tūks. vnt. paukščių , iš jų didžiąją dalį sudaro vištos dedeklės. Per metus surenkama apie 80 mln. vnt. kiaušinių. Didžioji dalis produkcijos realizuojama vidaus rinkoje, per didžiausius Lietuvos prekybos centrus, likusioji eksportuojama į užsienį. Šalies kiaušinių rinkoje mūsų produkcija užima apie 15 proc. Mūsų įmonė gamina ir kiaušinius praturtintus karotinu, vitaminais ir mikroelementais.

Pašarai gaminami įmonėje. Jų gamybai naudojamos vietinės žaliavos, nedidelė dalis importuojama iš Estijos, Ukrainos ir kitų ES šalių. Įmonės sandėlių talpa – iki 10 000 tonų.

Nuo 2004 m. pradžios įmonėje pradėjo veikti nauja paukščių skerdykla, atitinkanti visus Europos sąjungos įstatymų keliamus reikalavimus. Jos vertė – 7 mln. Lt. Šis projektas buvo remiamas Europos sąjungos struktūrinių fondų (SAPARD) parama. Skerdykloje sumontuoti nauja vokiška paukščių skerdimo įrenga. Jų našumas 2000 vnt. per valandą. Čia skerdžiami savi ir kitų įmonių auginami paukščiai: vištos dedeklės ir broileriai.

 

Girelės paukštynas, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 158902846

Centrinė būstinė: Paukštininkų g. 38, LT-56110 Kaišiadorys

Tinklapis: http://www.girele.lt


Įmonėje dirba 37 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,452 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,626,022 Eur.

Pelnas: -13,642 Eur.

 

Raktažodžiai:

paukštynas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: