Kompanija Pfizer

Pfizer Inc. atranda, kuria, gamina, parduoda, platina ir parduoda biofarmacijos produktus visame pasaulyje. Ji siūlo vaistus ir vakcinas įvairiose terapinėse srityse, įskaitant širdies ir kraujagyslių medžiagų apykaitą bei moterų sveikatą su Premarin šeimos ir Eliquis prekių ženklais; biologiniai preparatai, mažos molekulės, imunoterapija ir biopanašūs preparatai su prekių ženklais Ibrance, Xtandi, Sutent, Inlyta, Retacrit, Lorbrena ir Braftovi;

Sterilūs injekciniai ir antiinfekciniai vaistai bei geriamieji COVID-19 vaistai su prekės ženklais Sulperazon, Medrol, Zavicefta, Zithromax, Vfend, Panzyga ir Paxlovid.

Bendrovė taip pat tiekia vaistus ir vakcinas įvairiose gydymo srityse, pvz., pneumokokinės ligos, meningokokinės ligos, erkinio encefalito ir COVID-19 su Comirnaty/BNT162b2, Nimenrix, FSME/IMMUN-TicoVac, Trumenba ir Prevnar šeimos prekių ženklais. ; biologiškai panašios medžiagos, skirtos lėtinėms imuninėms ir uždegiminėms ligoms su Xeljanz, Enbrel, Inflectra, Eucrisa/Staquis ir Cibinqo prekių ženklais; ir amiloidozė, hemofilija ir endokrininės ligos su Vyndaqel/Vyndamax, BeneFIX ir Genotropin prekių ženklais.

Be to, įmonė užsiima kontraktinės gamybos verslu. Jis aptarnauja didmenininkus, mažmenininkus, ligonines, klinikas, vyriausybines agentūras, vaistines ir individualius tiekėjų biurus, taip pat ligų kontrolės ir prevencijos centrus. Įmonė turi bendradarbiavimo sutartis su Bristol-Myers Squibb Company; „Astellas Pharma US, Inc.“; Myovant Sciences Ltd.; Akcea Therapeutics, Inc; Merck KGaA; Valneva SE; BioNTech SE; ir Arvinas, Inc.

Pfizer Inc. buvo įkurta 1849 m., jos būstinė yra Niujorke, Niujorke.

 

Didžiausios vaistinės Lietuvoje