Kompanija Merck

„Merck & Co., Inc.“ veikia kaip sveikatos priežiūros įmonė visame pasaulyje. Ji veikia per du segmentus – farmacijos ir gyvūnų sveikatos.

Farmacijos segmentas siūlo žmonių sveikatai skirtus farmacijos produktus onkologijos, stacionarinės ūmios pagalbos, imunologijos, neurologijos, virusologijos, širdies ir kraujagyslių bei diabeto srityse, taip pat vakcinų produktus, tokius kaip profilaktinės vaikų, paauglių ir suaugusiųjų vakcinos.

Gyvūnų sveikatos segmentas atranda, kuria, gamina ir parduoda veterinarinius vaistus, vakcinas ir sveikatos valdymo sprendimus bei paslaugas, taip pat skaitmeniniu būdu prijungtus identifikavimo, atsekamumo ir stebėjimo produktus. Įmonė aptarnauja vaistų didmenininkus ir mažmenininkus, ligonines ir vyriausybines agentūras; vadovaujami sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai, tokie kaip sveikatos priežiūros organizacijos, vaistinių pašalpų valdytojai ir kitos institucijos; ir gydytojai bei gydytojų platintojai, veterinarai ir gyvūnų augintojai.

Ji bendradarbiauja su AstraZeneca PLC; Bayer AG; Eisai Co., Ltd.; Ridgeback Biotherapeutics LP; ir Gilead Sciences, Inc. bendrai kurti ir komercializuoti ilgai veikiančius ŽIV gydymo būdus, taip pat bendradarbiauti su Bionomics, siekiant nustatyti naujus a7 nAChR PAM, tinkamus pažinimo sutrikimams gydyti; ir klinikinių tyrimų bendradarbiavimo ir tiekimo sutartis su Ankyra Therapeutics, siekiant įvertinti ANK-101 kartu su KEYTRUDA (pembrolizumabu) pacientams, sergantiems pažengusiais solidiniais navikais, taip pat klinikinio bendradarbiavimo ir tiekimo sutartis su Phanes Therapeutics, Inc., siekiant įvertinti PT886 derinį. su KEYTRUDA, skirtu claudin 18.2 teigiamoms skrandžio ar gastroezofaginės jungties adenokarcinomoms gydyti, taip pat kūrimo ir komercializavimo sutartis su Daiichi Sankyo Company, Limited bendrai kurti ir komercializuoti Daiichi Sankyo DXd antikūnų vaistų konjugato (ADC) kandidatus ir bendradarbiauti su HiberCell, Inc.

Merck & Co., Inc. buvo įkurta 1891 m., jos būstinė yra Rahway mieste, Naujajame Džersyje.

 

Didžiausios vaistinės Lietuvoje