Kompanija Oracle

Oracle Corporation teikia produktus ir paslaugas, skirtas įmonių informacinių technologijų aplinkoms visame pasaulyje. Oracle debesų programinė įranga, kaip paslaugų pasiūla, apima įvairias debesijos programinės įrangos programas, įskaitant „Oracle Fusion“ debesies įmonės išteklių planavimą (ERP), „Oracle Fusion“ debesies įmonės veiklos valdymą, „Oracle Fusion“ debesies tiekimo grandinės ir gamybos valdymą, „Oracle Fusion“ debesies žmogiškojo kapitalo valdymą, „Oracle Fusion“. debesų reklama ir klientų patirtis bei „NetSuite“ programų rinkinys.

Bendrovė taip pat siūlo debesų technologijomis pagrįstus pramonės sprendimus įvairioms pramonės šakoms; Oracle programų licencijos; ir Oracle licencijų palaikymo paslaugas. Be to, ji teikia debesų ir licencijų verslo infrastruktūros technologijas, tokias kaip Oracle Database, įmonės duomenų bazė; Java, programinės įrangos kūrimo kalba; ir tarpinė programinė įranga, įskaitant kūrimo įrankius ir kt. Bendrovės debesų ir licencijų verslo infrastruktūros technologijos taip pat apima debesijos pagrindu veikiančias skaičiavimo, saugojimo ir tinklo galimybes per Oracle debesų infrastruktūrą kaip paslaugų pasiūlą.

Be to, ji siūlo infrastruktūros pasiūlymus, apimančius Oracle autonominio duomenų saugyklos debesies paslaugą, Oracle autonominio transakcijų apdorojimo debesies paslaugą, daiktų internetą, skaitmeninį asistentą ir „blockchain“.

Be to, įmonė teikia techninės įrangos produktus ir kitą su aparatine įranga susijusios programinės įrangos pasiūlymus, įskaitant Oracle sukurtas sistemas, įmonės serverius, saugojimo sprendimus, pramonei būdingą aparatinę įrangą, virtualizacijos programinę įrangą, operacines sistemas, valdymo programinę įrangą ir susijusias aparatinės įrangos paslaugas; ir konsultavimo paslaugas.

Įmonė prekiauja ir parduoda debesų, licencijų, techninės įrangos, palaikymo ir paslaugų pasiūlymus tiesiogiai įvairių pramonės šakų įmonėms, vyriausybinėms agentūroms ir švietimo įstaigoms, taip pat netiesioginiais kanalais.

„Oracle Corporation“ buvo įkurta 1977 m., jos būstinė yra Ostine, Teksase.

 

Didžiausi programinės įrangos kūrėjai Lietuvoje

Didžiausios Lietuvos IT įmonės