Kompanija JPMorgan Chase

JPMorgan Chase & Co veikia kaip finansinių paslaugų įmonė visame pasaulyje. Ji veikia per keturis segmentus: vartotojų ir bendruomenės bankininkystę (CCB), įmonių ir investicijų banką (CIB), komercinę bankininkystę (CB) ir turto ir turto valdymą (AWM).

CCB segmentas vartotojams siūlo indėlių, investavimo ir skolinimo produktus, mokėjimus ir paslaugas; skolinimo, indėlių ir grynųjų pinigų valdymo bei mokėjimo sprendimai mažoms įmonėms; hipotekos suteikimo ir aptarnavimo veikla; būsto hipotekos ir būsto nuosavybės paskolos; ir kredito kortelių, automobilių paskolų ir lizingo paslaugos.

CIB segmentas teikia investicinės bankininkystės produktus ir paslaugas, įskaitant konsultavimą įmonių strategijos ir struktūros klausimais, kapitalo ir skolos rinkų kapitalo pritraukimo paslaugas, taip pat paskolų suteikimą ir sindikavimą; mokėjimai ir tarptautinis finansavimas; ir grynieji pinigai bei išvestinės priemonės, rizikos valdymo sprendimai, pagrindinis tarpininkavimas ir tyrimai. Šis segmentas taip pat siūlo vertybinių popierių paslaugas, įskaitant saugojimą, fondų apskaitą ir administravimą bei vertybinių popierių skolinimo produktus turto valdytojams, draudimo bendrovėms ir valstybiniams bei privatiems investiciniams fondams.

CB segmentas teikia finansinius sprendimus, įskaitant skolinimą, mokėjimus, investicinę bankininkystę ir turto valdymą smulkiam verslui, didelėms ir vidutinėms įmonėms, vietos valdžiai ir ne pelno klientams; ir komercinės nekilnojamojo turto bankininkystės paslaugos investuotojams, plėtotojams ir daugiabučių namų, biurų, mažmeninės prekybos, pramoninio ir įperkamo būsto nekilnojamojo turto savininkams.

AWM segmentas instituciniams klientams ir mažmeniniams investuotojams siūlo daugiafunkcinius investicijų valdymo sprendimus į akcijas, fiksuotų pajamų, alternatyvas ir pinigų rinkos fondus; ir išėjimo į pensiją produktai bei paslaugos, tarpininkavimas, globa, patikos fondai ir turtas, paskolos, hipotekos, indėliai ir investicijų valdymo produktai.

Bendrovė taip pat teikia bankomatų, internetinės ir mobiliosios bei telefoninės bankininkystės paslaugas.

JPMorgan Chase & Co. buvo įkurta 1799 m., jos būstinė yra Niujorke, Niujorke.

 

Didžiausi Lietuvos bankai

Didžiausios fintech įmonės Lietuvoje