Viking Malt

Viking Malt, UAB – Bendrovė „Viking Malt“ yra didžiausia salyklo gamintoja visame Baltijos ir Šiaurės Europos regione.
Mes parduodame savo produktus visame pasaulyje gėrimų ir alaus pramonei. Mūsų gamyklos yra Suomijoje (Lahti), Švedijoje (Halmstad) ir Lietuvoje (Panevėžys). Pagaminame 600 000 tonų salyklo per metus. „Viking Malt“ pagamintas salyklas naudojamas tik alaus pramonėje.
Savo produkciją tiekiame Lietuvos, Latvijos, Estijos alaus darykloms, alkoholinių gėrimų gamintojams tiek Europoje, tiek ir už jos ribų. „Viking Malt“ pagamintas salyklas eksportuojamas net ir į kitus žemynus: Pietų Ameriką (Braziliją, Salvadorą), Afriką (Angolą, Tanzaniją, Pietų Afrikos Respubliką) ir kt.
Aukštos kokybės salyklui pagaminti reikia ir aukštos kokybės miežių. Mes juos superkame iš Lietuvos ūkininkų, kurie pastaraisiais metais yra padarę ženklią pažangą ir sėkmingai konkuruoja pasaulinėje rinkoje. Žemdirbiams sudarytos puikios galimybės savo užaugintus salyklinius miežius atvežti į Panevėžį. Už salyklinių miežių toną mokama kur kas daugiau nei už pašarinių.
Salyklo gamybai reikia stambių, vienodų, sveikų, puikiai dygstančių, turinčių daug krakmolo ir mažai baltymų grūdų. Tokius grūdus galima išauginti suformavus tolygų, stiprių augalų pasėlį, užtikrinus tinkamą mitybą ir apsaugojus augalus nuo ligų ir kenkėjų.
Didžiausios Šiaurės Europoje salyklo gamintojos „Viking Malt“ vardas Lietuvoje žinomas nuo 1997 metų. 2004 metais „Viking Malt“ pastatė naują salyklo gamyklą Panevėžyje. Šis miestas buvo pasirinktas dėl daugelio jo pranašumų. Miestas yra strategiškai geroje vietoje, apsuptas derlingų žemių. Jį nesunkiai galima pasiekti tiek sausumos keliais, tiek geležinkeliais.

 

Viking Malt, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 110776996

Centrinė būstinė: Pramonės g. 2, LT-35289 Panevėžys

Tinklapis: http://www.vikingmalt.com


Įmonėje dirba 31 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,984 Eur.

Pardavimo pajamos: 50,008,990 Eur.

Pelnas: 3,259,469 Eur.

 

Raktažodžiai:

maisto gamybos įranga


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: