Leipurin

Leipurin, UAB – Leipurin aptarnauja savo klientus visose gamybos proceso stadijose. Mes tiekiame žaliavas, įrangą ir įrankius, bei maisto pramonės įmonėms perteikiame su produktų vystymu ir jų gamyba susijusią patirtį. Mes esame partneris, galintis dalyvauti naujų produktų kūrime, o taip pat pasiūlyti efektyvesnius veiklos metodus. Savo klientams mes siūlome naujas receptūras ne tik duonos kepimui, bet ir pilnam verslo procesui.

Leipurin Grupės klientai – tai kepimo pramonės, konditerijos bei pieno, mėsos pramonės bei pusgaminių gamybos įmonės. Įmonę įkūrė kepėjai – todėl nuo pat to momento, kai pradėjome savo veiklą, mes nuodugniai suprantame savo klientų poreikius. Mūsų vystymasis ir raida šioje srityje siekia beveik 90 metų.

Leipurin Grupė vienija įmones veikiančias Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupė priklauso biržoje kotiruojamai bendrovei Aspo Plc, įkurtai 1929 metais.

 

Leipurin, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 210766540

Centrinė būstinė: Sandraugos g. 9, LT-52102 Kaunas

Tinklapis: http://www.leipurin.com


Įmonėje dirba 16 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 5,912 Eur.

Pardavimo pajamos: 13,416,698 Eur.

Pelnas: 198,995 Eur.

 

Raktažodžiai:

konditerija


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.