Kerista

Kerista, UAB – Bendrovė atlieka kelių ir gatvių remonto bei statybos darbus, kelių ir teritorijų valymo ir barstymo darbus žiemą, kloja lauko vandentiekio, lauko lietaus nuotekų bei lauko buitinių nuotekų tinklus, atlieka žemės bei bendrastatybinius darbus, nuomoja mechanizmus, patalpas.

Per 11 metų darbuotojų skaičius išaugo iki 250 žmonių, iš kurių pastoviai dirba 150. Darbus organizuoja patyrę ir atestuoti specialistai. UAB”Kerista” techninė bazė nuolat atnaujinama ir dirbama modernia bei šiuolaikine technika.

UAB “Kerista” kolektyvas 2004 metais sukūrė ir įdiegė Kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą, kuri atitinka LST EN ISO 9001:2001 ir LST EN ISO 14001:2005 standartų reikalavimus. Bendroves kolektyvas savo sugebėjimus ir jėgas skiria tam, kad padėtume miestų ir gyvenviečių administracijoms, organizacijoms bei individualiems statytojams plėtoti ir modernizuoti aplinkos infrastruktūrą: tiesti ir remontuoti kelius bei gatves, tvarkyti aikšteles, skverus, kiemus, kloti inžinerinius tinklus (vandentiekį bei nuotakyną). Klientų patogumui šiose srityse mes teikiame visas būtinas paslaugas – konsultuojame, parengiame techninį-ekonominį sprendimą ir projektinę dokumentaciją, padedame gauti investicines lėšas, atliekame visus projektuose numatytus darbus.

 

Kerista, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 122635779

Centrinė būstinė: Geologų g. 11, LT-02190 Vilnius

Tinklapis: http://www.kerista.lt


Įmonėje dirba 282 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,515 Eur.

Pardavimo pajamos: 24,986,460 Eur.

Pelnas: 24,786 Eur.

 

Raktažodžiai:

kelių ir gatvių tiesimas, aplinkos tvarkymo darbai, inžinerinių tinklų statyba, kelių, teritorijų valymas bei mechanizuotas šlavimas, sniego valymas nuo kelių, kelių tiesimas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: