Didžiausios dviračių parduotuvės Lietuvoje

Didžiausios dviračių prekybos įmonės Lietuvoje pagal metines apyvartas. Pagal 2021 metų duomenis didžiausios įmonės yra JW Trade, Dvirtex, Imenza, Velonova, Vasarė, 888 dviračiai, Ultro, Litada, Velomanija. Metinės pardavimo pajamos svyruoja nuo 0,58 mln. iki 5,9 mln.

JW Trade - UAB “JW Trade” pagrindinė veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba dviračiais, detalėmis ir aksesuarais. Įmonė, turėdama išskirtinius ryšius ir kontaktus su dviračių gamintojais bei tiesiogiai importuodama prekes, gali pasiūlyti labai platų asortimentą už tikrai gerą kainą arba net patiekti dviračius pagal individualius užsakovo pageidavimus ir technines specifikacijas.

JW Trade rekvizitai:

Centrinė būstinė: Radviliškio g. 49, LT-76371 Šiauliai.

Įmonėje dirba 28 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,462 Eur.

Pardavimo pajamos: 5,918,241 Eur.

Pelnas: 1,094,394 Eur.


Daugiau info: http://www.jwtrade.lt


Dvirtex - Didelis kokybiškų dviračių, bei jų dalių ir aksesuarų pasirinkimas!

Dvirtex rekvizitai:

Centrinė būstinė: Brastos g. 22B-52, LT-47185 Kaunas.

Įmonėje dirba 13 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,124 Eur.

Pardavimo pajamos: 3,456,361 Eur.

Pelnas: 417,991 Eur.


Daugiau info: http://www.dvirtex.lt


Imenza - UAB "Imenza" - didmeninė ir mažmeninė prekyba dviračiais, dviračių padangomis, kameromis, atsarginėmis dalimis ir aksesuarais, bei motociklų ir mopedų padangomis ir kameromis.

Imenza rekvizitai:

Centrinė būstinė: Vilties g. 24A, LT-29107 Anykščiai.

Įmonėje dirba 17 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,369 Eur.

Pardavimo pajamos: 3,212,549 Eur.

Pelnas: 328,438 Eur.


Daugiau info: http://www.imenza.lt


Velonova - VELONOVA – profesionali dviračių, jų dalių ir aksesuarų parduotuvė, teikianti dviračių serviso ir nuomos paslaugas. VELONOVA nėra įprasta parduotuvė, kur Jūsų vizitas prasideda ir baigiasi pirkimo-pardavimo procesu. Tai vieta, kur tarsi šeimoje – atidžiai ir kokybiškai – pasirūpinama kiekvienu dviračių sporto profesionalu ar mėgėju. O nenutrūkstamas konsultacijas teikia ir Jūsų dviračių servisu rūpinasi Lietuvos, Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkai, profesionalūs dviratininkai, broliai Vytautas ir Gediminas Kaupai.

Velonova rekvizitai:

Centrinė būstinė: Jurgio Baltrušaičio g. 1-1, LT-06120 Vilnius.

Įmonėje dirba 9 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,810 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,408,278 Eur.

Pelnas: 362,552 Eur.


Daugiau info: http://www.velonova.lt


Vasarė - UAB „Vasarė" dviračių parduotuvių tinklas esantis:Vilniuje (Kalvarijų g. 125), Kaune (K.Baršausko g. 85), Klaipėdoje (Turgaus aikštė 25), ir internete: www.velostreet.com.UAB "Vasarė" prekiauja vienais seniausių pasaulyje amerikiečių FUJI (nuo 1899m.) dviračiais, taip pat vokiškais dviračiais Winora, Staiger, Haibike ir bulgariškais "Drag" (nuo 2000m). UAB "Vasarė" yra visų šių dviračių ženklų vienintelė atstovė Lietuvoje. Taip pat UAB "Vasarė" toliau tobulina dviračių, detalių ir aksesuarų pardavimą, diegia naujas formas, tokias kaip prekyba internetu. Organizuoja pajūrio kurortų Nida, Juodkrantė, Preila, Palanga ir Šventoji nuomos punktų aprūpinimą dviračiais ir atsarginėmis dalimis, nuolat tobulina remonto paslaugų teikimo asortimentą ir kokybę. Ilgą patirtį turintį ir gerus santykius palaikanti su atstovaujamų ženklų gamintojais UAB "Vasarė" užtikrina greitą garantijų taikymą, patikimumą ir kokybišką aptarnavimą. Norint išskirtinio dviračio suteikiame galimybę užsakyti bet kokį patinkantį dviračio modelį iš gamintojų, kurio atvežimas truks ne ilgiau nei dvi savaites. UAB "Vasarė" - tai viena iš patikimiausių ir didžiausią dviračių, jų aksesuarų ir dalių pasirinkimą turinti įmonė Lietuvoje. Įmonės veiklos filosofija: Mes tikime, kad sėkmė lydi tik tikrus savo srities žinovus. Kiekvienas mūsų darbuotojas yra patyręs ir kompetentingas specialistas. Personalas yra didžiausias įmonės turtas, nes jos sėkmės laipsnis tiesiogiai priklauso nuo darbuotojų darbo kokybės. Vertingiausios darbuotojų savybės – darbštumas, kūrybingumas ir lojalumas įmonei bei klientams. Esame patikimi partneriai, nes siekiame pelno ne vien sau, bet ir su mumis bendradarbiaujančioms įmonėms. Mes galime neturėti naudos, bet nežinome, kas yra neištesėti pažadai. Siekiame, kad būtume vieni iš Jūsų sėkmingo verslo pagalbininkų. Atsakingai vykdome savo kasdieninę veiklą bei kasdien siekiame geresnių įmonės rezultatų. Mes esame įsitikinę, kad nuo kiekvieno iš mūsų atliekamo darbo, priimtų sprendimų, tarpusavio bendradarbiavimo ir bendravimo su klientais bei partneriais, priklauso įmonės ir jos darbuotojų gerovė. Todėl kiekvienas iš mūsų atsakingai žiūrime į savo darbą: esame tolerantiški, sąžiningi ir profesionalūs. Mes už sąžiningą konkurenciją. Siekiame laimėti konkurencinę kovą, tačiau tik tomis priemonėmis, kurias leidžia įstatymai ir visuotinės moralės principai. Vizija: Išlikti didžiausia, stabiliai augančia, profesionalia ir patikima didmeninės-mažmeninės prekybos dviračiais ir jų komponentais prekybos įmonė Lietuvoje. Misija: Viena iš mūsų misijų tai - būti patikimu partneriu ir sąžiningos konkurencijos pavyzdžiu visiems dviračių verslą plėtojantiems partneriams ir konkurentams, skleisti dviračių kaip ekologiško transporto, laisvalaikio ir sveiko gyvenimo būdo bei sporto priemonės privalumus ir nešamą naudą žmonėms. Įmonės vertybės: Atsakomybė, Profesionalumas, Inovatyvumas, Lojalumas, Lyderystė.

Vasarė rekvizitai:

Centrinė būstinė: Turgaus a. 25, LT-91246 Klaipėda.

Įmonėje dirba 12 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,467 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,220,390 Eur.

Pelnas: 43,832 Eur.


Daugiau info: http://www.velostreet.com


888 dviračiai - dviračių parduotuvė.

888 dviračiai rekvizitai:

Centrinė būstinė: Dvaro g. 41, LT-76345 Šiauliai.

Įmonėje dirba 0 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 0 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,187,643 Eur.

Pelnas: 1,742 Eur.


Daugiau info:


Ultro - Ultrabike – jau nuo 2015 metų džiuginame savo klientus puikiais dviračiais, jų aksesuarais ir serviso paslaugomis.

Ultro rekvizitai:

Centrinė būstinė: Konstitucijos pr. 23B, LT-08105 Vilnius.

Įmonėje dirba 9 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,073 Eur.

Pardavimo pajamos: 855,596 Eur.

Pelnas: 91,274 Eur.


Daugiau info: https://ultrabike.lt/


Litada - UAB „Litada“ – įmonė, vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą dviračiais, dviračių aksesuarais, apranga dviratininkams. Taip pat prekiaujame slidėmis bei jų aksesuarais, apranga, skirta slidininkams bei aktyviam žiemos sportui.

Litada rekvizitai:

Centrinė būstinė: Vanaginės g. 85, Didžioji Riešė, LT-14263 Vilniaus r..

Įmonėje dirba 4 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,312 Eur.

Pardavimo pajamos: 798,733 Eur.

Pelnas: 146,238 Eur.


Daugiau info: http://www.dviraciusalonas.lt


Velomanija - UAB VELOMANIJA

Velomanija rekvizitai:

Centrinė būstinė: Laisvės al. 12, LT-44215 Kaunas.

Įmonėje dirba 4 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,506 Eur.

Pardavimo pajamos: 588,161 Eur.

Pelnas: 11,499 Eur.


Daugiau info: http://www.velomanija.lt


Infocloud.lt puslapyje rasite visas didžiausias pramonės, paslaugų ar prekybos įmones Lietuvoje pagal kategorijas. Jus taip pat gali sudominti susiję straipsniai apačioje:

Mūsų partneriai: