10 populiariausių WordPress įskiepių

Remiantis faktiniais atsisiuntimų iš WordPress.org skaičiais, tai yra 10 visų laikų populiariausių „WordPress“ papildinių iš daugiau nei 55 000 šiuo metu galimų papildinių.

1. Yoast SEO

Vienas iš daugiausia žmonių meilės sulaukiančių įskiepių, be jokios abejonės, yra Yoast SEO. Šį papildinį naudoja (beveik) visi, kurie turi tinklaraštį ar svetainę „WordPress“. Tiesą sakant, gali būti sunku rasti svetainių, kuriose NĖRA įdiegtas „Yoast SEO“ (gerai, iš tikrųjų žinome apie 50 mln.).

Taigi, jei esate vienas iš tų žmonių, kurie nenaudoja šio įskiepio… na, tai padeda pagerinti bendrą jūsų straipsnių ir puslapių SEO reitingą. Naudodami jį galite nustatyti pagrindinį raktinį žodį, meta aprašą, SEO pavadinimą, alternatyvius savo vaizdų atributus, taip pat geriausią skaitomumo praktiką. 

Kas gali naudoti „Yoast SEO“? Manau, kad tai tinka visiems, nes mes visi norime geriau reitinguoti paieškos sistemose, ar ne?

2. Jetpack

Kitas „Automattic“ sukurtas papildinys yra populiariausių „WordPress“ papildinių viršuje. Šį kartą tai „Jetpack“ – universalus įrankis, kuris tinka (beveik) viskam. Tai padeda jums rinkodaros, dizaino ir saugumo srityse. Tarp įvairių funkcijų galite rasti svetainių analizę, automatizuotą socialinių tinklų sprendimą, kelias „WordPress“ temas, šiukšlių filtravimą, prastovų stebėjimą, kenkėjiškų programų nustatymą, prisijungimo apsaugą, tingų vaizdų įkėlimą, CDN ir dar daugiau.

„Jetpack“ yra vienas nemokamas ir trys mokami planai, todėl ne visos jo funkcijos yra nemokamos. Papildinys tinka asmeniniams tinklaraščiams, tiek pradedančiajam, tiek verslo klientui. Jis atitinka visus pagrindinius poreikius ir visus biudžetus.

3. Akismet

Netoli „Yoast SEO“, kalbant apie atsisiuntimų skaičių, yra „Akismet Anti-Spam“. Akismet yra Automattic sukurtas įrankis, skirtas automatiškai blokuoti nepageidaujamo pašto komentarus. Kiekvieną dieną mes gauname reklaminių nuorodų, nesusijusių istorijų, kenkėjiško turinio arba tiesiog per klaidą išsiųstų žinučių. Ir labai sunku juos visus atfiltruoti patiems, ypač jei turite verslą, kuris per dieną sulaukia šimtų komentarų.

Papildinys yra geras ne tik automatizavimui, bet ir saugumo sumetimais, nes jis neleis jūsų svetainėje skelbti kenkėjiško ar probleminio turinio.

Akismet taip pat patikrina visus jūsų kontaktinių formų pateiktus duomenis pagal savo pasaulinę SPAM duomenų bazę, todėl būsite tikri, kad pas jus ateis tik gera ir svarbi informacija. Papildinys yra privalomas tinklaraščių ir verslo savininkams, kurie kasdien sulaukia bent dešimties komentarų.

4. Wordfence Security

Kaip matote, populiariausi „WordPress“ papildiniai yra įvairūs ir pasižymi daugybe funkcijų. Dabar Wordfence yra tik saugumo papildinys; ji buvo sukurta siekiant apsaugoti jūsų svetainę. „Wordfence“ jūsų svetainėje įdiegia ugniasienę, kad apsaugotų ją nuo kenkėjiško srauto. Be to, jis siūlo kenkėjiškų programų skaitytuvą, kuris blokuoja įtariamus išorinius bandymus ir užtikrina saugią prisijungimo sistemą.

Šio papildinio malonumas yra tas, kad jis pateikia įspėjimus kiekvieną kartą, kai jūsų svetainėje nutinka kažkas keisto. Keista turiu omenyje viską, ko neturėtų atsitikti saugumo požiūriu. Pavyzdžiui, kai uždaromas arba apleidžiamas jūsų naudojamas papildinys arba kai iškyla pažeidžiamumo problema.

Iš pirmo žvilgsnio „WordPress“ svetainėje būtina įdiegti „Wordfence“, jei nenorite susidurti su nereikalingomis problemomis arba bent jau norite sumažinti galimus pavojus. Tačiau, žinoma, šiame pasaulyje yra daug žmonių, kurie nemano, kad dėl saugumo reikėtų nerimauti, todėl… Būtų idealu, kad svetainė būtų patikrinta, tačiau tik nuo jūsų priklauso, kaip matote dalykus ir kaip norite tai padaryti. 

5. Contact Form 7

Kitas populiariausias papildinys yra Contact form 7, kuri sukuria paprastas ir veiksmingas jūsų tinklaraščio kontaktų formas. Atsižvelgiant į tai, kad mums visiems reikia lengvo būdo susisiekti su žmonėmis, nenuostabu, kad šis papildinys yra taip aukštai sąraše. Papildinį sukūrė Takayuki Miyoshi ir jis gali apdoroti kelias kontaktines formas toje pačioje svetainėje; ji taip pat integruoja Akismet šiukšlių filtravimą ir leidžia keisti stilių bei laukus, kuriuos norite naudoti formoje. Papildinys suteikia CAPTCHA ir Ajax funkcionalumą.

Vėlgi, tai yra vienas iš papildinių, kuriuo gali naudotis absoliučiai visi, nesvarbu, ar vedate asmeninį tinklaraštį, ar turite verslą, iš kurio gaunate pajamų. Kodėl? Nes ji nemokama, lengvai konfigūruojama ir efektyvi.

6. Woocommerce

Kaip elektroninė prekyba gali praleisti šį populiariausių „WordPress“ papildinių sąrašą? „WooCommerce“ yra papildinys, leidžiantis paversti „WordPress“ svetainę internetine parduotuve, kad galėtumėte parduoti savo produktus savo klientams žiniatinklyje.

Žinoma, šis įskiepis buvo sukurtas komerciniais tikslais, todėl visi jo vartotojai turi būti verslo savininkai (ar tai būtų šalutiniai projektai, ar pragyvenimui).

Puiku, kad „WooCommerce“ yra labai lanksti sistema. Be integruotų nustatymų, daugelis kūrėjų sukūrė bendruomenę ir plėtinius, kad pardavimas internetu būtų kuo sklandesnis. Naudodami „WooCommerce“ galite parduoti tiek fizines, tiek skaitmenines prekes, pridėti produktų variantų, naudoti filialų nuorodas ir plačius mokėjimo būdus.

7. Google Analytics for WordPress

Ar yra kas nors šiame pasaulyje, kuris nenaudoja „Google Analytics“? Turiu galvoje, jei turite didelių planų su savo svetaine. Jei norite iš savo asmeninio pomėgių tinklaraščio paversti kažkuo, iš kurio galite gauti pajamų, to negalite padaryti be „Google Analytics“.

Taigi „MonsterInsights“ sukurta „Google Analytics“ yra papildinys, palengvinantis ryšį tarp jūsų „WordPress“ svetainės ir „Google Analytics“. Papildinys siūlo greitą ir efektyvų integravimą, jei tiesiog nukopijuosite ir įklijuojate stebėjimo kodą į savo svetainę. Kai tai padarysite, papildinys tiesiog veiks. Puiki funkcija yra ta, kad galite stebėti statistiką neišeidami iš informacijos suvestinės, nes ji importuoja skaičius iš „Analytics“ į „WordPress“ administratoriaus sritį.

8. All in One SEO Pack

SEO yra labai populiari tema visame žiniatinklyje. Kalbant apie tai, kas dalijamasi „WordPress“, išsiaiškinome, kad SEO buvo antra pagal įdomybę tema po papildinių. Taigi, jei norite daugiau eksperimentuoti ar jums reikia alternatyvos Yoast, galite išbandyti All in One SEO Pack, sukurtą padėti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vartotojams (įskaitant kūrėjus).

Kaip šis papildinys jums padeda? Be pagrindinių SEO funkcijų, skirtų turinio optimizavimui, papildinys taip pat siūlo XML svetainės schemą, „Google Analytics“ ir „Google AMP“ palaikymą. Nuostabi šio įrankio ypatybė yra ta, kad jis integruoja SEO el. prekybos svetainėse.

Kas gali naudoti „Viskas viename“ SEO paketą? Visi. Jei turite asmeninį tinklaraštį, kurį norite plėsti, turite bet kokio tipo verslą arba esate profesionalus tinklaraštininkas, šis papildinys turėtų būti vertingas jūsų artilerijos priedas.

9. Elementor

Gražus nukreipimo puslapis yra būtinas, todėl nenuostabu, kad #9 yra papildinys, leidžiantis kurti pasirinktinius puslapius nepriklausomai nuo to, ką leidžia jūsų dabartinė tema. Kaip tai tiksliai veikia? Tai suteikia jums vizualinio dizaino sąsają, kurioje galite sukurti puslapį nuo nulio arba naudoti vieną iš galimų šablonų.

Šis papildinys yra vienas iš tų, kuriuos turite įdiegti savo svetainėje, nes jis jums labai padeda, ypač jei norite visiškai valdyti savo dizainą. „Elementor“ bibliotekoje yra daug nemokamų šablonų, kuriuos galite naudoti kurdami puslapį iš karto.

10. WPForms

Baigdami šį populiariausių „WordPress“ papildinių sąrašą, susipažinkime su WPForms, kuris taip pat yra mūsų būtinų „WordPress“ papildinių sąrašo dalis. Jei norite į savo „WordPress“ svetainę įtraukti įmantrią formą, šis papildinys leidžia tai padaryti keliais paspaudimais. WPForms leidžia sukurti gražią kontaktinę formą naudojant paprastą sąsają.

Šis papildinys buvo sukurtas žmonėms, kurie nori turėti galimybę kurti madingas formas nesamdydami programuotojų. WPForms Lite yra apribotas trijų tipų formomis (įskaitant kontaktines formas). WPForms Pro siūlo pažangias integracijas kuriant apklausų formas, viktorinas, mokėjimo formas ir kt.

Mūsų partneriai: