Kompanija Walmart

„Walmart Inc.“ užsiima mažmeninės, didmeninės prekybos ir kitų padalinių veikla visame pasaulyje. Bendrovė veikia per tris segmentus: „Walmart U.S.“, „Walmart International“ ir „Sam’s Club“. Ji valdo supercentrus, prekybos centrus, prekybos centrus, sandėlių klubus, grynųjų pinigų parduotuves ir nuolaidų parduotuves; Sandėlio klubai, skirti tik nariams; el. prekybos svetainėse, pvz., walmart.com, walmart.com.mx, walmart.ca, flipkart.com ir samsclub.com; ir mobiliosios prekybos programos.

Įmonė siūlo bakalėjos ir vartojimo reikmenis, įskaitant pieno produktus, mėsą, kepinius, delikatesus, produktus, sausus, šaldytus arba šaldytus supakuotus maisto produktus, alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus, gėlių, užkandžių maisto produktus, saldainius, kitus bakalėjos produktus, sveikatos ir grožio priemones, popierines prekes. , skalbinių ir namų priežiūros, kūdikių priežiūros, naminių gyvūnėlių reikmenų ir kitų vartojimo reikmenų;

Sveikatos ir sveikatingumo produktai, apimantys vaistines, nereceptinius vaistus ir kitus medicinos produktus bei optines ir klausos paslaugas.

Ji taip pat teikia degalines ir tabaką; namų tobulinimas, gyvenimas lauke, sodininkystė, baldai, drabužiai, papuošalai, įrankiai ir elektros įranga, namų apyvokos reikmenys, žaislai, sezoniniai daiktai, čiužiniai, padangų ir akumuliatorių centrai; ir plataus vartojimo elektronika bei priedai, programinė įranga, vaizdo žaidimai, biuro reikmenys, prietaisai ir trečiųjų šalių dovanų kortelės.

Be to, bendrovė siūlo kuro ir finansines paslaugas bei susijusius produktus, įskaitant pinigų perlaidas, išankstinio mokėjimo korteles, pinigų pervedimus, čekių išgryninimą ir sąskaitų apmokėjimą, taip pat įvairių rūšių skolinimą išsimokėtinai.

Ji valdo apie 10 500 parduotuvių ir įvairių elektroninės prekybos svetainių su 46 reklamjuostėmis 24 šalyse. Įmonė anksčiau buvo žinoma kaip „Wal-Mart Stores, Inc.“, o 2018 m. vasario mėn. pakeitė pavadinimą į „Walmart Inc.“.

Įmonė buvo įkurta 1945 m. ir yra įsikūrusi Bentonvilyje, Arkanzaso valstijoje.

 

Didžiausi maisto prekybos tinklai Lietuvoje