Didžiausios padangų parduotuvės Lietuvoje

Didžiausios padangų parduotuvės įmonės Lietuvoje pagal metines apyvartas. Pagal 2022 metų duomenis didžiausios įmonės yra Egzotika, Autokamera, Melga, Ratai visiems, Transratai, Baltyre LT, Egrida, Balsana, HANDLOPEX BALTIC, Beriva. Metinės pardavimo pajamos svyruoja nuo 4 mln. iki 26,2 mln. Eur.

Egzotika - Lipeikio įmonė "Egzotika", įkurta 1990 metais, jau tris dešimtmečius tvirtai laiko Lietuvos padangų prekybos lyderės pozicijas ir užima apie trečdalį šalies padangų rinkos.Įmonė siūlo ne tik geriausias kainas, lanksčią nuolaidų sistemą, profesionalias konsultacijas, bet ir garsėja didžiausiais prestižinių padangų pardavimais. "Egzotikos" pagrindiniai partneriai - visame pasaulyje pripažinti ir puikiai vertinami garsiausi padangų gamintojai "Bridgestone", "Michelin", "Firestone", "Roadstone", "Nokian", "Pirelli" ir daugelis kitų."Egzotikos" savininkas ir vadovas – gerai žinomas lenktynininkas, daugkartinis ir pernai metų Lietuvos ralio čempionas Rokas Lipeikis. Lenktynių trasose ir padangų bandymų poligonuose sukauptos jo žinios bei patyrimas leidžia "Egzotikos" pirkėjams pasiūlyti labiausiai jų poreikius tenkinančias padangas ir suteikti profesionalias konsultacijas tiek dėl padangų pasirinkimo, tiek dėl jų eksploatacijos.Įmonės darbuotojai per daugelį metų sukaupė didelę patirtį ir įgijo aukštą kvalifikaciją padangų prekybos, remonto ir priežiūros srityse. Todėl gali suteikti pirkėjams profesionalias konsultacijas, o jų patirtis pirkėjams leidžia būti tikriems, kad pasirinktas optimalus variantas."Egzotika" pirkėjams siūlo itin platų padangų asortimentą – nuo pačios aukščiausios kokybės galingiems bei prabangiems lengviesiems automobiliams ir visureigiams skirtų padangų iki paprasčiausių bei pigiausių. Taip pat didelis padangų pasirinkimas komerciniams automobiliams, miško ir žemės ūkio technikai, sunkvežimiams bei autobusams. Populiariausių dydžių padangas pirkėjai gali rinktis iš daugiau nei 50 skirtingų modelių.

Egzotika rekvizitai:

Centrinė būstinė: J. Basanavičiaus g. 69B, LT-36209 Panevėžys.

Įmonėje dirba 143 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,651 Eur.

Pardavimo pajamos: 26,238,741 Eur.

Pelnas: 1,267,640 Eur.


Daugiau info: http://www.egzotika.lt


Autokamera - „Padangų gausa“ jau daugiau nei 30 metų dirba su tokiais pasaulyje žinomais vardais kaip Continental, Bridgestone, Michelin, Goodyear, Dunlop, Hankook ir kitais didžiausiais padangų gamintojais Europoje. Didžiuojamės būdami oficialiais Continental, Matador padangų tiekėjais Lietuvoje!

Autokamera rekvizitai:

Centrinė būstinė: Savanorių pr. 174R, LT-03153 Vilnius.

Įmonėje dirba 42 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,718 Eur.

Pardavimo pajamos: 19,137,185 Eur.

Pelnas: 921,614 Eur.


Daugiau info: http://www.autokamera.lt


Melga - MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis.

Melga rekvizitai:

Centrinė būstinė: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.

Įmonėje dirba 175 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,642 Eur.

Pardavimo pajamos: 18,183,935 Eur.

Pelnas: 190,070 Eur.


Daugiau info: http://www.melga.lt


Ratai visiems - MB „Ratai visiems“ - Michelin sertifikatu įvertintas padangų platintojas Lietuvoje, siūlantis aukščiausios kokybės prekes. Lyderiaujanti rinkoje nuo 1999 metų, bendrovė dirba su pasaulyje gerai žinomais automobilių prekės ženklų tokių kaip „MICHELIN", „GOOD YEAR", „ TIGAR ", „UNIROYAL", „FULDA", „SAVA“, „DUNLOP", „CONTINENTAL", „BRIDGESTONE", „FIRESTONE" , „BF GOODRICH", „PIRELLI", „ DEBICA ", „ DAYTON ", „ OTANI “ „MITAS“, „HEIDENAU“, „TAURUS“, „VIKING“, „RIKEN“, „SEMPERIT“,,„MAXAM“, „TORQUE“, „MAXXIS“ produktais. Įmonės asortimente - lengvųjų automobilių, krovininių automobilių, motociklų, motorolerių ir keturračių padangos, naujos padangos žemės ūkio ir kitai specialiai technikai, taip pat industrinės padangos, ratlankiai, akumuliatoriai, lemputės, valytuvai bei tepalai.

Ratai visiems rekvizitai:

Centrinė būstinė: Europos pr. 71, LT-46333 Kaunas.

Įmonėje dirba 32 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,923 Eur.

Pardavimo pajamos: 17,959,623 Eur.

Pelnas: 967,682 Eur.


Daugiau info: http://www.rataivisiems.com


Transratai - UAB "Transratai" nuo 2008 m. užsiima didmenine/mažmenine prekyba automobilių padangomis. Bendrovės tiekėjai yra gerai pasaulyje žinomi padangų gamintojai. Prekės vežamos tik iš Europos šalių ir gerai rinkoje užsirekomendavusių Azijos gamintojų. Pasirenkant tiekėjus, atsižvelgiama į jų žinomumą, patikimumą, prekių kilmės šalį ir žinoma kokybę. UAB „Transratai“ atstovauja Lietuvoje šiuos padangų gamintojus: GOODYEAR-DUNLOP (Dunlop, Goodyear, Fulda, Kelly, Sava, Debica padangos), MICHELIN (Michelin, BF Goodrich, Tigar, padangos), CONTINENTAL (Uniroyal, Continental, Viking padangos), BRIDGESTONE (Bridgestone, Firestone padangos), Treadsetters Ltd. (Didžioji Britanija) – TORQUE padangos ir kitus žinomus padangų gamintojus. Siūlomų padangų asortimentas dėsningai ir pastoviai auga. Pas mus rasite nuo „ekonominio“ segmento iki „Premium“ segmento padangų – kiekvienam vartotojui pagal poreikį - tiesiai iš gamintojo. UAB "Transratai" atlieka lengvųjų automobilių, mikroautobusų padangų montavimą, remontą, ratlankių lyginimą ir ratų balansavimą bei ratų saugojimą.

Transratai rekvizitai:

Centrinė būstinė: Eišiškių pl. 25, LT-02184 Vilnius.

Įmonėje dirba 14 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,438 Eur.

Pardavimo pajamos: 9,499,013 Eur.

Pelnas: 154,729 Eur.


Daugiau info: http://www.transratai.lt/


Baltyre LT - UAB BALTYRE LT yra BALTYRE įmonių grupės narė. Mes jau daugiau nei 20 metų dirbame Jums. Vykdome visų rūšių padangų importą - eksportą bei didmeninę-mažmeninę prekybą Lietuvoje bei kitose šalyse. Esame lankstūs bei novatoriški, bet kartu ir labai paprasti. Bendravimas - mūsų pomėgis, sprendimų ieškojimas - darbas, bet šį darbą mes mėgstame ir juo mėgaujamės. Pristatymas visoje Lietuvoje

Baltyre LT rekvizitai:

Centrinė būstinė: Tvenkinių g. 2, Antalgė, LT-28101 Utenos r..

Įmonėje dirba 11 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,519 Eur.

Pardavimo pajamos: 7,716,281 Eur.

Pelnas: 304,630 Eur.


Daugiau info: http://baltyre.lt


Egrida - www.padangosXL.lt – tai elektroninė parduotuvė, kurioje rasite padangas , ratlankius, akumuliatorius, alyvą, visiems transporto tipams (lengviesiems, krovininėms, žemės ūkio, industrinėms). Įsigykite padangas internetu sau patogiu metu. Greitas bei nemokamas pristatymas, saugus atsiskaitymo būdas, konsultacijos. Galimybė rezervuotis padangų montavimui arba išsikviesti mobilų padangų montavimą.

Egrida rekvizitai:

Centrinė būstinė: K.Donelaičio g. 70, LT-78120 Šiauliai.

Įmonėje dirba 11 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,874 Eur.

Pardavimo pajamos: 6,697,964 Eur.

Pelnas: 363,299 Eur.


Daugiau info: http://www.padangosXL.lt


Balsana UAB - UAB "Balsana" pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių 2012 metais. UAB "Balsana" dalyvavo ALT2013 parodoje. Pristatytos Lassa padangos ir Keskin Tuning ratlankiai. PARDUODA:naujas ir naudotas padangas lengviems automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams;pagal išankstinį užsakymą - naujas padangas sunkvežimiams;naujus ir naudotus ratlankius (lengvo lydinio bei skardinius);TPMS padangų oro slėgio daviklius;ratlankių aksesuarus – varžtus, veržles, centravimo žiedus.TEIKIA PASLAUGAS:padangų keitimas, montavimas ir balansavimas;padangų remontas – šoninių skylių lopymas bei pradūrimų užtaisymas;automobilinių kondicionierių remontas bei pildymas;padangų bei ratlankių pristatymas Lietuvos bei Europos Sąjungos šalių pirkėjams;saugojimas – padangų ir padangų su ratlankiais ne sezono laikotarpyje.

Balsana UAB rekvizitai:

Centrinė būstinė: Mykolo Lietuvio g. 6, LT-12188 Vilnius.

Įmonėje dirba 24 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,270 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,685,689 Eur.

Pelnas: 36,957 Eur.


Daugiau info: http://www.balsana.lt


HANDLOPEX BALTIC - Kompanija Handlopex savo veiklą pradėjo 1991m. Lenkijoje, Rzeszow'o mieste. Per trumpą laiką kompanija tapo padangų pardavimo lydere Lenkijoje. Per metus parduodama virš 3 milijonų padangų. Kompanija atstovauja didžiausiems ir gerai žinomiems padangų gamintojams.

HANDLOPEX BALTIC rekvizitai:

Centrinė būstinė: V. A. Graičiūno g. 1A, LT-02241 Vilnius.

Įmonėje dirba 16 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,000 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,501,853 Eur.

Pelnas: -68,968 Eur.


Daugiau info: http://www.handlopex.lt


Beriva - Įmonė vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą padangomis, ratlankiais bei jų priedais. Siūlo įvairiausių pasaulio gamintojų prekes. Klientų patogumui buvo sukurta internetinė parduotuvė, kurioje neišeinant iš namų patogu ne tik peržvelgti siūlomas prekes, matant jų nuotraukas ir aprašymus, bet ir atlikti jų užsakymą internetu.

Beriva rekvizitai:

Centrinė būstinė: Vakarinė g. 2, LT-06298 Vilnius.

Įmonėje dirba 10 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,740 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,084,733 Eur.

Pelnas: 6,702 Eur.


Daugiau info: http://www.beriva.lt