Kompanija UnitedHealth Group

UnitedHealth Group Incorporated veikia kaip sveikatos priežiūros įmonė Jungtinėse Valstijose. Ji veikia per keturis segmentus: UnitedHealthcare, Optum Health, Optum Insight ir Optum Rx. „UnitedHealthcare“ segmentas siūlo į vartotoją orientuotus sveikatos išmokų planus ir paslaugas nacionaliniams darbdaviams, viešojo sektoriaus darbdaviams, vidutinio dydžio darbdaviams, mažoms įmonėms ir asmenims;

50 metų ir vyresniems asmenims teikiamos sveikatos priežiūros ir gerovės paslaugos, tenkinančios jų profilaktinių ir ūminių sveikatos priežiūros paslaugų poreikius, taip pat paslaugos, sprendžiančios lėtines ligas ir kitas specializuotas vyresnio amžiaus asmenų problemas;

Medicaid planai, vaikų sveikatos draudimas ir sveikatos priežiūros programos; nauda sveikatai ir dantims; ir ligoninių bei klinikinių paslaugų.

„OptumHealth“ segmentas suteikia prieigą prie priežiūros paslaugų teikėjų specialistų tinklų, sveikatos valdymo paslaugų, priežiūros paslaugų, vartotojų įtraukimo ir finansinių paslaugų. Šis segmentas tiesiogiai aptarnauja asmenis per priežiūros sistemas, darbdavius, mokėtojus ir valdžios institucijas.

„OptumInsight“ segmentas siūlo programinės įrangos ir informacijos produktus, konsultacines konsultacijas ir valdomų paslaugų užsakomųjų paslaugų sutartis ligoninių sistemoms, gydytojams, sveikatos planams, vyriausybėms, gyvybės mokslų įmonėms ir kitoms organizacijoms.

„OptumRx“ segmentas teikia vaistinių priežiūros paslaugas ir programas, įskaitant mažmeninės prekybos tinklo sutarčių sudarymą, pristatymą į namus, specializuotas ir sudėtines vaistines, pirkimo ir klinikines galimybes, taip pat kuria programas žingsninės terapijos, formulių valdymo, vaistų vartojimo ir ligų/ligų srityse. vaistų terapijos valdymas.

„UnitedHealth Group Incorporated“ buvo įkurta 1977 m. ir yra įsikūrusi Minnetonkoje, Minesotoje.

 

Didžiausios draudimo įmonės Lietuvoje

Didžiausios vaistinės Lietuvoje