Kompanija Siemens

Siemens Aktiengesellschaft, technologijų įmonė, daugiausia dėmesio skiria automatizavimo ir skaitmeninimo srityse Europoje, Nepriklausomų valstybių sandraugoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose, Amerikoje, Azijoje ir Australijoje.

Ji veikia per skaitmeninės pramonės, išmaniosios infrastruktūros, mobilumo, „Siemens Healthineers“ ir „Siemens Financial Services“ (SFS) segmentus.

Skaitmeninės pramonės segmentas tiekia gamyklų automatizavimo sistemas ir programinę įrangą, skaitmeninio valdymo sistemas, servovariklius, pavaras ir keitiklius bei integruotas staklių ir gamybos mašinų automatizavimo sistemas; procesų valdymo sistemos, mašinų tarpusavio ryšio produktai, jutikliai ir radijo dažnių identifikavimo sistemos;

Gamybos ir gaminio gyvavimo ciklo valdymo programinė įranga bei mechatroninių sistemų modeliavimas ir testavimas; ir „Mendix“ debesyje sukurta žemo kodo programų kūrimo platforma.

Išmaniosios infrastruktūros segmentas siūlo produktus, sistemas, sprendimus, paslaugas ir programinę įrangą, skirtą palaikyti tvarų perėjimą prie energijos gamybos iš iškastinių ir atsinaujinančių šaltinių; tvarūs pastatai ir bendruomenės; ir pastatai, elektrifikacija ir elektros gaminiai.

Mobilumo segmentas teikia keleivių ir krovinių vežimą geležinkeliais, pvz., transporto priemones, tramvajus ir lengvuosius geležinkelius, priemiestinius traukinius, taip pat traukinius ir keleivinius autobusus; lokomotyvai ir automatizuoto pervežimo sprendimai; bėgių automatizavimo produktai ir sprendimai; elektrifikavimo produktai; techninė priežiūra ir skaitmeninės paslaugos; ir skaitmeniniai bei debesimis pagrįsti sprendimai ir susijusios paslaugos.

Siemens Healthineers segmentas kuria, gamina ir parduoda įvairius diagnostikos ir gydymo produktus bei paslaugas; ir teikia klinikinių konsultacijų ir mokymo paslaugas.

SFS segmentas siūlo investicijas į skolą ir kapitalą; lizingas, skolinimas ir apyvartinis kapitalas, struktūrinis, įranga ir projektų finansavimas; ir finansinių konsultacijų paslaugos.

Siemens Aktiengesellschaft buvo įkurta 1847 m., jos būstinė yra Miunchene, Vokietijoje.

 

Didžiausios automatikos sistemų įmonės Lietuvoje

Didžiausios pramonės įrengimų įmonės Lietuvoje

Didžiausios Lietuvos energetikos įmonės

Didžiausios geležinkelių transporto įmonės Lietuvoje