Kompanija Salesforce

Salesforce kuria verslo debesų kompiuterijos sprendimus, daugiausia dėmesio skiriant santykių su klientais valdymui visame pasaulyje.

Bendrovė siūlo „Sales Cloud“ saugoti duomenis, stebėti potencialius klientus ir pažangą, prognozuoti galimybes ir gauti įžvalgų per analizę ir santykių informaciją, taip pat pateikti kainas, sutartis ir sąskaitas faktūras.

Ji taip pat teikia „Service Cloud“, leidžiančią įmonėms teikti individualų klientų aptarnavimą ir palaikymą, taip pat lauko paslaugų sprendimą, leidžiantį įmonėms sujungti agentus, dispečerius ir mobiliuosius darbuotojus per centralizuotą platformą, kuri padeda planuoti ir išsiųsti darbą, ir stebėti ir valdyti darbus realiuoju laiku.

Be to, bendrovė siūlo „Marketing Cloud“ planuoti, suasmeninti ir optimizuoti individualias klientų rinkodaros sąveikas; ir „Commerce Cloud“, kuris leidžia įmonėms padidinti klientų įsitraukimą, konversiją, pajamas ir lojalumą. Be to, ji teikia „Customer 360“ platformą, kuri nesiūlo kodo „Platform-as-a-Service“ kodavimui, kad sukurtų, užtikrintų, integruotų ir valdytų verslo programas;

MuleSoft Anypoint platforma leidžia klientams prisijungti prie bet kurios sistemos, programos, duomenų ar įrenginio;

Quip bendradarbiavimo platforma, kuri sujungia dokumentus, skaičiuokles, programas ir pokalbius su tiesioginiais CRM duomenimis;

Tableau ir Einstein Analytics teikia klientams analitines technologijas. Be to, bendrovė siūlo įvairius finansinių paslaugų, sveikatos priežiūros ir gyvybės mokslų, gamybos, vartojimo prekių, vyriausybės ir filantropijos sprendimus.

Įmonė taip pat teikia profesionalias paslaugas ir švietimo paslaugas, įskaitant instruktorių vedamus ir internetinius kursus; paramos ir įvaikinimo programos. Ji teikia savo paslaugas per tiesioginį pardavimą; konsultavimo įmonės, sistemų integratoriai ir kiti partneriai.

Salesforce.com, Inc. turi strateginę partnerystę su „Siemens“ ir „Amazon Web Services, Inc.“.

Įmonė buvo įkurta 1999 m., jos būstinė yra San Franciske, Kalifornijoje.

 

Populiariausios transporto valdymo sistemos Lietuvoje

Didžiausi startuoliai Lietuvoje