Kompanija Mastercard

Technologijų įmonė „Mastercard Incorporated“ teikia operacijų apdorojimo ir kitus su mokėjimu susijusius produktus bei paslaugas JAV ir tarptautiniu mastu. Tai palengvina mokėjimo operacijų apdorojimą, įskaitant autorizavimą, kliringą ir atsiskaitymą, taip pat teikia kitus su mokėjimu susijusius produktus ir paslaugas.

Įmonė siūlo integruotus produktus ir pridėtinės vertės paslaugas sąskaitų turėtojams, prekybininkams, finansų įstaigoms, įmonėms, vyriausybėms ir kitoms organizacijoms, pavyzdžiui, programas, kurios leidžia emitentams suteikti vartotojams kreditus mokėjimams atidėti; išankstinio mokėjimo programos ir valdymo paslaugos; komerciniai kredito ir debeto mokėjimo produktai ir sprendimai; ir mokėjimo produktai bei sprendimai, leidžiantys savo klientams pasiekti lėšų indėlių ir kitose sąskaitose.

Ji taip pat teikia pridėtinės vertės produktus ir paslaugas, apimančias kibernetinius ir žvalgybos sprendimus, skirtus sandorio šalims, taip pat patentuotas įžvalgas, pagrįstas vartotojų ir prekybininkų duomenų paslaugomis.

Be to, įmonė elektroninės prekybos prekybininkams siūlo analizės, testavimo ir mokymosi, konsultavimo, valdomų paslaugų, lojalumo, apdorojimo ir mokėjimo šliuzo sprendimus.

Be to, ji teikia atviros bankininkystės ir skaitmeninės tapatybės platformų paslaugas. Įmonė siūlo mokėjimo sprendimus ir paslaugas pagal MasterCard, Maestro ir Cirrus korteles.

„Mastercard Incorporated“ buvo įkurta 1966 m., jos būstinė yra Purchase mieste, Niujorke.

 

Didžiausi Lietuvos bankai

Didžiausios fintech įmonės Lietuvoje