Kompanija Johnson & Johnson

Johnson & Johnson kartu su savo dukterinėmis įmonėmis tiria ir kuria, gamina ir parduoda įvairius sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje.

Įmonės Consumer Health segmente siūlomos kūdikių priežiūros priemonės su prekės ženklais JOHNSON’S ir AVEENO Baby; burnos priežiūros priemonės su prekės ženklu LISTERINE; odos sveikatos / grožio produktai pagal AVEENO, CLEAN & CLEAR, DR. CI: LABO, NEUTROGENA ir OGX prekės ženklai; TYLENOL acetaminofeno produktai; SUDAFED peršalimo, gripo ir alergijos produktai; BENADRYL ir ZYRTEC alergijos produktai; MOTRIN IB ibuprofeno produktai; NICORETTE metimo rūkyti produktai; ir PEPCID rūgšties refliukso produktai. Taip pat siūlomi higieniniai įklotai STAYFREE ir CAREFREE; o.b. tamponai; lipnūs tvarsčiai su prekės ženklu BAND-AID; ir pirmosios pagalbos produktai su prekės ženklu NEOSPORIN. Jis aptarnauja plačiąją visuomenę, mažmeninės prekybos vietas ir platintojus.

Įmonės Farmacijos segmentas siūlo produktus nuo reumatoidinio artrito, psoriazinio artrito, uždegiminių žarnyno ligų ir psoriazės; ŽIV/AIDS ir COVID-19 infekcinės ligos; nuotaikos sutrikimai, neurodegeneraciniai sutrikimai ir šizofrenija; prostatos vėžys, hematologiniai piktybiniai navikai, plaučių vėžys ir šlapimo pūslės vėžys; trombozė, diabetas ir geltonosios dėmės degeneracija; ir plautinė arterinė hipertenzija. Šis segmentas tiesiogiai aptarnauja mažmenininkus, didmenininkus, platintojus, ligonines ir sveikatos priežiūros specialistus, kurie naudojasi pagal receptą.

MedTech segmente tiekiami elektrofiziologijos produktai, skirti širdies ir kraujagyslių ligoms gydyti; neurovaskulinės priežiūros produktai hemoraginiam ir išeminiam insultui gydyti; ortopedijos gaminiai, skirti palaikyti klubus, kelius, traumas, stuburą, sportuoti ir kt.; pažangūs ir bendrosios chirurgijos sprendimai, orientuoti į krūtų estetiką, ausų, nosies ir gerklės procedūras; ir vienkartinius kontaktinius lęšius bei oftalmologinius gaminius, susijusius su kataraktos ir lazerinės refrakcijos chirurgija su ACUVUE prekės ženklu. Šis segmentas aptarnauja didmenininkus, ligonines ir mažmenininkus.

Įmonė buvo įkurta 1886 m. ir yra įsikūrusi Naujajame Brunsvike, Naujajame Džersyje.

 

Didžiausios medicininės įrangos prekybos ir gamybos įmonės Vilniuje