Vaidva

Vaidva, UAB – Pagrindinė veikla – yra pramoninių statinių griovimas, statybinių atliekų priėmimas – perdirbimas, skaldos pardavimas, įrengimų nuoma. Bendrovė turi griovimo bei statybinių atliekų perdirbimo ir skaldos realizavimo aikštelę Statybininkų g. 5 , Ventoje. Įmonė atitinka visus gamtosauginius reikalavimus, turi ypatingų pastatų griovimo atestatą Nr.4333, taršos intergruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimą Nr. 49 ir yra įregistruota aplinkos ministerijos Atliekas Tvarkančių Įmonių Registre (ATĮR kodas 432100). Bendrovė turi įvairią modernią statybinę techniką ir įrangą , skirtą statinių griovimui , statybinių atliekų perdirbimui ( ekskavatoriai su hidraulinėmis betono trupinimo žirklėmis, nauja skaldos rūšiavimo linija bei trupinimo agregatai, kurių pagalba pagaminama ivairių frakcijų betono, plytų bei plytų-betono skalda), žemės kasimo ir perstūmimo, įvairių krovinių pervežimo ir kitiems statybos rangos darbams . Įmonėje dirba 94 įvairių specialybių kvalifikuoti darbuotojai, kuriems vadovauja atestuoti darbų vadovai. Darbus atliekame Lietuvos ir Latvijos objektuose.

 

Vaidva, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 300509317

Centrinė būstinė: Statybininkų g. 53, Venta, LT-85305 Akmenės r.

Tinklapis: http://www.vaidva.lt


Įmonėje dirba 143 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,259 Eur.

Pardavimo pajamos: 11,711,223 Eur.

Pelnas: 580,839 Eur.

 

Raktažodžiai:

tvenkinių kasimas, transporto paslaugos, žemės darbai, betonas, gelžbetonis, plytos, čerpės ir keramika, metalas, mišrios statybinės atliekos, betono skalda, plytų skalda, plytų-betono skalda, griovimo darbai, griovimo paslaugos


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?