VAGOS prekyba

VAGOS prekyba, UAB – Knygynų tinklas „VAGA” yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 33 knygynų tinklą įvairiuose Lietuvos miestuose. VAGA knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio, be to siūlome platų dovaninių prekių asortimentą. Atsižvelgdamas į klientų poreikius, profesionalus knygyno kolektyvas visada padės išsirinkti iš gausybės prekių.

 

VAGOS prekyba, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 123938163

Centrinė būstinė: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius

Tinklapis: http://www.vaga.lt


Įmonėje dirba 118 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,010 Eur.

Pardavimo pajamos: 6,737,757 Eur.

Pelnas: 12,701 Eur.

 

Raktažodžiai:

enciklopedijos ir žinynai vaikams, knygelės su garsais, knygos jaunimui, knygos vaikams, lavinamosios ir užduočių knygelės, lietuvių liaudies pasakos, pasakos ir pamokančios istorijos, spalvinimo knygelės, lipdukai vaikams, haris poteris, kakė makė, troliai mumiai, smagioji edukacija, negrožinė literatūra, ekonomikos, vadybos knygos, emocinis intelektas, enciklopedijos. žinynai. žodynai, etnografija. papročiai. tautosaka, filosofijos knygos, gamtos ir tikslieji mokslai, istorinės knygos, kalbotyra. filologija, kompiuterija, lietuvos istorija, literatūros kritika, lyderystė, medicinos knygos, memuarai. biografijos. dienoraščiai, politika. valstybės valdymas, psichologinės knygos, psichologija, religinės knygos, technika. taikomieji mokslai, teisinė literatūra, turizmas. geografija, vaikų auklėjimas, visuomenės mokslai, laisvalaikio literatūra, laisvalaikio knygos, ezoterikos knygos, humoras, komiksai, kelionės ir atostogos, receptų, kulinarinės knygos, spalvinimo knygos suaugusiems, sporto, laisvalaikio knygos, sveika gyvensena, menas, menas. architektūra. fotografijos albumai, muzikos, natų knygos, mokomoji literatūra, knygos, knygynas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: