Tecalemi

Tecalemit, UAB – Automobilių serviso įranga.Keltuvai, ratų montavimo ir balansavimo įranga. Alyvos išpilstymo įranga. Siurbliai maisto ir chemijos pramonei. Sklendės. Suspausto oro kompresoriai. Oro filtravimo ir tiekimo sistemos. Ventiliavimo įranga. Pramoninės plovimo mašinos. Metalo apdirbimo įranga, įrankiai ir medžiagos. Pneumatiniai ir elektriniai įrankiai. Robatech klijavimo įranga. Prekyba, montavimas techninė priežiūra.

 

Tecalemit, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 111664929

Centrinė būstinė: Dariaus ir Girėno g. 177, LT-02189 Vilnius

Tinklapis: http://www.tecalemit.lt


Įmonėje dirba 11 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,784 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,887,170 Eur.

Pelnas: -56,135 Eur.

 

Raktažodžiai:

autoservisams, servisas, kontaktai, konsultuokitės, uždaromoji armatūra, siurbliai, pramoniai smūgių slopintuvai, metalo šlifavimo įranga ir medžiagos, mėginių paėmimo sistemos, vietinės ventiliacijos įranga, vakuuminiai siurbliai, išmetamųjų dūmų ištraukimo sistemos, susivyniojančios ritės ir balansyrai, tepalo (emulsijos) rūko nutraukimas, metalo apdirbimo įrankiai, pramoninės plovimo mašinos, robatech įranga klijų lydymui, robatech įranga šaltiems klijams, šaltų / pva / pur 1c klijų sistemos rankiniam padengimui, bollhoff tvirtinimo ir surinkimo sistemos, keltuvai, ratų montavimo stendai bei įranga, ratų balansavimo stendai bei įranga, ratų suvedimo įranga, stabdžių patikros ir diagnostikos įranga, stabdžių sistemos remonto ir priežiūros įranga, diagnostikos įranga, tepalų išpilstymo bei surinkimo įranga, suspausto oro tiekimo įranga, plovimo ir valymo įranga, dūmų nutraukimo įranga, suvirinimo įranga, kėbulų remonto įranga, autoservisų įranga


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: