Sudaira

UAB "Sudaira" – Pirmasis Figaro salonas buvo įkurtas 1994 m. buvusios vaikų kirpyklos patalpose Gedimino pr. Vilniuje. Šiuo metu Figaro tinklui priklauso 8 salonai sostinėje. Visi salonai yra miesto centre ir didžiuosiuose prekybos centruose Europa, Panorama, Ozas. Salonuose nuo pat tinklo įkūrimo pradžios kartu su patyrusiais meistrais dirba ir daug gabių jaunų grožio specialistų, kuriems svarbu ne tik suteikti klientui kokybiškas paslaugas, bet ir profesionaliai konsultuoti. Mūsų salonuose teikiamos kirpimo, kosmetologinės, makiažo, manikiūro, pedikiūro, masažo bei daug kitų paslaugų.

Figaro salonas primena – laikas keistis!

Manikiūras (klasikinis, prancūziškas), nagų dizainas, lakavimas, priauginimas (gelinis, akrilinis). Pedikiūras. Kosmetologo paslaugos: veido, kaklo, dekolte valomosios, drėkinamosios, senėjimą stabdančios, standinimo, atgaivinimo procedūros. Kūno procedūros. Antakių formos korekcija, antakių, blakstienų dažymas. Vizažas (makiažas dieninis, vakarinis). Depiliacijos (veido, kojų, bikini, pažastų). Auskarų vėrimas į: bambą, antakius, nosį, lūpas. Grožio salonas, kosmetologijos kabinetas, grožio centras. Profesionali veido ir kūno priežiūros kosmetika Ingrid Millet (Prancūzija) – prekyba ir naudojimas procedūrų metu. Aromaterapinis kūno masažas, nugaros, kojų, rankų, veido masažas. Kirpykla. Kirpimo paslaugos. Plaukų kirpimas vyrams, moterims, vaikams. Kirpčiukų korekcija. Sušukavimas (kasdieninės, proginės šukuosenos), cheminis sušukavimas, plaukų tiesinimas, plaukų dažymas, plaukų šaknų dažymas, dažymas su folija. Dažymas sruogomis. Kasyčių pynimas iš natūralių plaukų, “Drakoniškas” plaukų pynimas, “Dredų” vėlimas, plaukų priauginimas.

 

UAB "Sudaira" kontaktai

Įmonės kodas: 122038467

Centrinė būstinė: Gedimino pr. 54, LT-01110 Vilnius

Tinklapis: http://www.figaro.lt


Įmonėje dirba 148 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 796 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,673,204 Eur.

Pelnas: 2,575 Eur.

 

Raktažodžiai:

grožio salonas vilniuje, grožio salonas vilnius, grožio salonas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.