Saugos gidas

UAB Saugos gidas – „Saugos gidas“ vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą kokybiškais darbo rūbais, avalyne bei darbo saugos priemonėmis – galvos, akių, veido, klausos ir kvėpavimo takų apsauga ir kt.

Prekybą vykdome klientams patogiais kanalais – internetinėje parduotuvėje adresu www.saugosgidas.lt ir parduotuvėse Vilniuje, Savanorių pr. 176C

Mums svarbiausia – greitas, sklandus ir profesionalus klientų aptarnavimas. Visą savo dėmesį sutelkiame į klientų poreikius ir jų profesionalų patenkinimą. Gilinamės į klientams aktualias problemas ir ieškome veiksmingų būdų jas kokybiškai išspręsti. Visa tai stengiamės atlikti itin greitai, taip taupydami brangų savo klientų laiką.

Ilgametę patirtį darbų saugos priemonių prekyboje turintys įmonės darbuotojai suteiks teisingą ir aktualią informaciją dominančiais klausimais bei pasiūlys Jums tinkamiausius sprendimo būdus. Įmonės specialistai savo žinias nuolat gilina ir atnaujina tarptautinėse parodose, todėl mielai su jumis pasidalins informacija apie vyraujančias darbų saugos tendencijas ir rinkos ateities perspektyvas.

Papildomos paslaugos:
• Nemokamai pristatome prekes visoje Lietuvoje (viršijus nustatytą minimalią užsakymo sumą);
• Dekoruojame darbo rūbus jūsų įmonės logotipais, užrašais, emblemomis;
• Nemokamai konsultuojame darbų saugos klausimais, patariame, kokiose darbo aplinkose ir kaip taisyklingai naudoti asmens apsaugos priemones;
• Atliekame kasmetinę kritimo apsaugos priemonių patikrą.

Prekes importuojame tiesiogiai iš gamintojų, tai mums leidžia būti itin konkurencingais rinkoje kainų atžvilgiu. Visada siekiame užtikrinti optimalų kokybės ir kainos santykį.

 

UAB Saugos gidas kontaktai

Įmonės kodas: 302603046

Centrinė būstinė: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius

Tinklapis: http://www.saugosgidas.lt

Facebook: https://www.facebook.com/saugosgidas


Įmonėje dirba 18 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,701 Eur.

Pardavimo pajamos: 13,390,316 Eur.

Pelnas: 1,847,226 Eur.

 

Raktažodžiai:

darbo pirštinės, darbo avalynė, darbo rūbai, galvos / akių / veido apsauga, klausos apsauga, kvėpavimo takų apsauga, apsauga nuo kritimo, darbo sandalai, darbo pusbačiai, darbo batai, klumpės, guminiai batai, spec. paskirties batai, laisvalaikio avalynė, moteriška avalynė, avalynės priedai, žieminė darbo avalynė, stepo avalynė, base protection batai, švarkai, džemperiai, striukės, kelnės, šortai, puskombinezoniai, darbo kombinezonai, marškinėliai, liemenės, signaliniai darbo rūbai, rūbai nuo lietaus, vienkartiniai rūbai, vienkartiniai priedai, kepurės ir pošalmiai, prijuostės, laisvalaikio rūbai, aksesuarai, dassy rūbai, žieminiai rūbai, apsauginiai akiniai, apsauginiai skydeliai, šalmai, suvirintojų skydeliai, veido apsauga, apsauginės ausinės, ausų kamšteliai, klausos apsauga, respiratoriai, apsauginės puskaukės, apsauginės kaukės, filtrai puskaukėms ir kaukėms, kvėpavimo takų apsauga, oxyline kvėpavimo takų apsauga, apraišai, lynai, kritimo stabdymo įrenginiai, tvirtinimo elementai, dispenseris ausų kamšteliams


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.