RoofArt Lietuva

RoofArt Lietuva, UAB – RoofArt Lietuva – tarptautinę patirtį sėkmingai Lietuvos rinkoje pritaikiusi įmonė. Skaičiuojame jau trečius sėkmingos veiklos metus. Per šį laiką sugebėjome įgyti patikimo ir stabilaus partnerio vardą. Mūsų parduota produkcija džiaugiasi Lietuvos, Latvijos ir Estijos kompanijos. Įvykdėme keletą stambių projektų ir padėjome partneriams sėkmingai užbaigti projektus Švedijoje ir Islandijoje. Tikime, kad pasirinktas kelias pardavinėti tik kokybiškas stogo dangas bei priedus leis ir toliau sėkmingai plėsti verslo partnerių gretas. Pateiksime keletą įdomių faktų ką spėjome nuveikti per tuos keletą metų:

 

RoofArt Lietuva, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 303486400

Centrinė būstinė: Neries g. 26B-12, Domeikavos k., LT-54365 Kauno r.

Tinklapis: http://stogui.lt

Facebook: https://www.facebook.com/stogui.lt


Įmonėje dirba 8 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,728 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,982,708 Eur.

Pelnas: 27,613 Eur.

 

Raktažodžiai:

 stogo dangos, plieninės dangos, gerard danga, daugiasluoksnės plokštės, stogo priedai, lietaus nuvedimo sistemos, stogo plėvelės, skardos lankstiniai, ventiliaciniai kaminėliai, saugos elementai, plieninės tvoros, žaliuzi tipo, plieninės tvoralentės, stulpų kepurės, kitos prekės, tvirtinimo elementai, sandarinimo medžiagos, fasado apdaila


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: