Omniteksas

Omniteksas, UAB – UAB „ Omniteksas” – aukščiausios kokybės trikotažo gaminių gamintojas, įsikūręs Kaune, antrajame pagal dydį Lietuvos mieste.

Lietuvos, o ypač Kauno, gilios ir stiprios tekstilės pramonės tradicijos užtikrina geras mūsų personalo žinias ir įgūdžius bei skatina mus išlaikyti ir tobulinti šį pelnytai užtarnautą statusą.
Geografiškai palankus susiekimas su didžiaisiais Europos miestais garantuoja greitus (2-3 dienas auto transportu) ir patikimus ryšius su pagrindiniais klientais, tiekėjais ir jų paskirstymo tinklais.

Įmonė

UAB „ Omniteksas” turi daugiau nei 80 metų trikotažo produktų gamybos patirtį. Mes – vertikaliai integruota įmonė, Tai reiškia, kad mūsų gamybos ciklas (sudarytas iš produkto kūrimo, medžiagų mezgimo, dažymo, apdailos, sukirpimo, siuvimo, kokybės patikrinimo ir pakavimo) suteikia unikalią galimybę pateikti aukščiausios kokybės gaminius per trumpiausią laiką ir už konkurencingą kainą. Šiuo metu UAB „ Omniteksas” pagamina 3 milijonus trikotažo gaminių per metus. 80% visos produkcijos eksportuojama į Švediją, Suomiją, Olandiją, Vokietiją, Prancūziją.

 

Omniteksas, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 135723663

Centrinė būstinė: Brastos g. 5, LT-47184 Kaunas

Tinklapis: http://www.omniteksas.eu

Facebook: https://www.facebook.com/omniteksas.lt/


Įmonėje dirba 170 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,564 Eur.

Pardavimo pajamos: 21,934,551 Eur.

Pelnas: 412,696 Eur.

 

Raktažodžiai:

drabužių gamyba, drabužių siuvimas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: