Ofnis

Ofnis, UAB – UAB Ofnis pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija.

Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo mašinos, automobilių plovyklos, aukšto slėgio valymo įranga, valymo chemija, patalpų valymo įrengimai, pramoniniai siurbliai, mobilūs tualetai. UAB Ofnis yra oficialusis firmų HAKO, MULTICAR, CLEANFIX, BARBIERI, BUZIL, CHRIST, BUTZBACH, KRANZLE, OERTZEN, SPIR STAR® atstovas Lietuvoje, HAMMELMANN – atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Ofnis turi išskirtines atstovavimo teises ir ilgalaikius kontaktus su produkcijos gamintojais iš Vokietijos, Šveicarijos bei Italijos. Išskirtinis tiekiamų prekių bruožas – kokybė. Tai sertifikuotos prekės, atitinkančios kokybės ir saugumo reikalavimus. Net ir išrankiausias pirkėjas iš didelio kiekvienos rūšies prekių asortimento ras sau tinkamą prekę.
HAKO valymo mašinos, valymo technika, grindų plovimo mašinos.

Hako – tai kompleksiška įrangos linija!
Jeigu kiti gamintojai turi atskirus sėkmingus savo technikos pavyzdžius, tai Hako šiandien siūlo kompleksišką valymo įrangos liniją, kuri pilnai atitinka visus valymo įmonių ar komunalinių ūkių poreikius. Hako technika yra ilgalaikė, aukščiausios kokybės ir patikima!
Hako – tai komfortas!
Ypač didelis dėmesys skiriamas patogiam darbui Hako technika. Tai labai svarbu, kadangi pati kokybiškiausia ir galingiausia technika neatvers visų savo galimybių, jeigu ja dirbti bus sunku ir nepatogu. Mažinant darbuotojo nuovargį pasiekiamas našesnis darbo rezultatas ir išsaugoma aukščiausia darbų kokybė visos pamainos metu. Taip pat sumažėja avarijų galimybės ir tuo pačiu padidėja darbuotojo saugumas.
Hako – tai saugumas!
Darbo saugumui skiriamas ypatingas dėmesys. Tiek šlavimo, tiek grindų plovimo mašinose darbuotojo sėdima vieta numatoma su stogu (ypač aktualu, kai mašinos dirba sandėliuose, kur yra daug lentynų).
Be to Hako valymo technika gerai atlaiko temperatūros pokyčius, kas labai svarbu Lietuvos eksploatavimo sąlygomis, kai valymo įranga naudojama atvirų teritorijų tvarkymui.

CLEANFIX valymo mašinos, valymo technika, grindų plovimo mašinos
Sauso ir drėgno valymo dulkių siurbliai, garų valymo mašinos, ekstrakcinės mašinos kilimų valymui, diskinės plovimo mašinos, šlavimo mašinos, grindų plovimo mašinos.
Švara turi savo pavadinimą: Cleanfix. Rytų Šveicarijoje, Henau kaime, gamtos apsuptyje firma Cleanfix gamina ir tobulina profesionalias valymo mašinas.
Cleanfix tikslas – pasiūlyti geriausią šveicarišką kokybę, patarti renkantis produktus, serviso paslaugas ir visada būti arti klientų. Nuolat siūlydama naujoves Cleanfix šiandien puikiai išsilaiko rinkoje. Įmonę visame pasaulyje puikiai atstovauja dukterinės įmonės ir pardavimų atstovai. Cleanfix valymo mašinos rūpinasi tviskančia švara daugiau nei 85 šalyse.
Šiandien iš produktų paletės klientai gali pasirinkti valymo produktus, skirtus įvairiausiems tikslams ir poreikiams: sauso ir drėgno valymo dulkių siurblius, garų valymo mašinas, ekstrakcines mašinas kilimų valymui, diskines plovimo mašinas, šlavimo mašinas bei grindų plovimo mašinas.
Henau Cleanfix taip pat gamina ir visas valymo mašinų tekinimo ir frezavimo dalis. Nuosava gamyba daro mus lanksčiais, užtikrina kokybę ir garantuoja greitą pristatymą. Montavimo metu gamybos linijoje sujungiamos mechaninės, plastikinės, virinimo dalys ir įsigyti komponentai. Prieš išsiunčiant įrangą į visas pasaulio šalis ji patikrinama ir dokumentuojama. Didžiausias mūsų tikslas – savo klientams pateikti šveicarišką kokybę konkurencingomis sąlygomis. Kokybės vadyba yra sertifuota ISO 9001 sertifikatu.

AUTOMOBILIŲ PLOVYKLŲ ĮRANGA

Christ įkurta 1963 m. – tai viena iš didžiausių automobilių plovyklų gamintojų Europoje. Produktų programa labai diferencijuota ir plati: tai portalinės plovyklos, konvejerinės plovyklos, tramvajų ir traukinių plovyklos, sunkvežimių ir autobusų plovyklos, savitarnos plovyklos bei vandens antrinio perdirbimo sistemos. Taip pat plati priedų programa pvz.: dulkių siurbliai, aukšto slėgio valikliai, reklaminė medžiaga, magnetinių kortelių skaitytuvai bei automobilių plovimo ir priežiūros priemonės. Automobilių plovyklų įranga gaminama Vokietijoje, Memmingen mieste.

CHRIST automobilių plovyklų pardavimas, įrengimas, priežiūra, aptarnavimas, autoplovyklų servisas:

Automatinės automobilių plovyklos;
Konvejerinės automobilių plovyklos;
Savitarnos automobilių plovyklos;
Sunkvežimių automatinės automobilių plovyklos;
Autobusų automatinės automobilių plovyklos;
Geležinkelio transporto plovimo įranga;
Vandens valymo sistemos;
Stacionarūs savitarnos dulkių siurbliai automobilių švaros centrams, plovykloms;
Profesionali chemija automobilių plovykloms (automobilių plovyklų chemija);
Šepečiai automatinėms automobilių plovykloms (plovyklų šepečiai).

Buzil VALYMO CHEMIJA

Apie Buzil Werk Wagner GmbH & CO KG
Naujos idėjos – švarūs sprendimai!
Daugiau nei 100 metų Buzil yra viena iš profesionalių valymo priemonių gamybos lyderių Europoje, gaminančių aukštos kokybės valymo, priežiūros ir dezinfekcines priemones, taip pat higienos priemones personalui. Buzil siūlo profesionalius, ekonomiškai pagrįstus sistemų sprendimus, medžiagas apsaugančias valymo priemones. Įmonės valymo chemija nekenkia aplinkai.

 

Ofnis, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 125409995

Centrinė būstinė: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius

Tinklapis: http://www.ofnis.lt


Įmonėje dirba 17 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 4,506 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,660,799 Eur.

Pelnas: 227,322 Eur.

 

Raktažodžiai:

mašinos, hako, multicar, komunalinė technika, oertzen aukšto, slėgio įrenginiai, kränzle valymo, įranga, christ automobilių, plovyklų įranga, buzil valymo, priemonės, cleanfix valymo, mašinos, hammelmann ultra aukšto, slėgio įrenginiai, butzbach, vartai, dynajet oertzen, slėgio įrenginiai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: