KAUNAS METAL

KAUNAS METAL, UAB – KAUNAS METAL UAB// KM STEEL SERVICE yra armatūros apdirbimo įmonė aptarnaujanti klientus Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Mes gaminame produciją projektams nuo 1 iki 5000 tonų. Galime pasiūlyti armatūros gaminius bet kokio dydžio projektui. Mūsų įmonė per metus pajėgi pagaminti iki 60 000 tonų armatūros gaminių. Turėdami naują karpymo ir lankstymo įrangą galime pasiūlyti armatūros gaminius nuo 4 iki 40 diametro. Pagal klientų pateiktus brėžinius galime patiekti įvairių formų ir matmenų erdvinius ir plokštuminius armatūrinius karkasus, armatūrinius tinklus, armatūros karpinius ir lankstinius, strypinę armatūrą.
KAUNAS METAL UAB naudoja tik sertifikuotą ir tarptautinius kokybės standartus atitinkančią armatūrą, kurią importuoja iš gamintojų Lenkijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje. Esant Jūsų pageidavimui armatūra ar jos gaminiai pristatomi į pageidaujamą vietą.

 

KAUNAS METAL, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 302730150

Centrinė būstinė: Chemijos g. 27B, LT-51332 Kaunas

Tinklapis: http://www.kaunasmetal.lt


Įmonėje dirba 86 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,268 Eur.

Pardavimo pajamos: 50,694,974 Eur.

Pelnas: 3,954,073 Eur.

 

Raktažodžiai:

armatūra ir jos gaminiai, strypinė armatūra, armatūra ritėse, ruloninis armatūros tinklas, armatūros ruošiniai, armatūros karkasai, armatūros tinklai, armavimo priedai, lakštinis plienas, karštai cinkuoti plieno lakštai ir ritės, karšto/šalto valcavimo plieno ritės ir lakštai, plieninės juostos, ppgi (poliesteriu dengta skarda rulonose), rifliuoti lakštai, vielos produktai, cinkuota viela, plieniniai lynai, trosai, valcuotas plienas, viela, metalinis plaušas (fibra), rūšinis plienas, apvalūs strypai, juostos, kampuočiai, kvadratiniai strypai, tėjiniai profiliai, sijos ir loviai, metalo pramonė


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: