Kaminta

Kaminta, UAB – Šiuo metu “KAMINTA” – viena iš didesnių Lietuvos Respublikos statybos kompanijų savo veiklos patirtį realizuoja ne tik stambių visuomeninių ir pramoninių objektų statyboje, bet ir rekonstruojant kultūrinių vertybių paveldo pastatus.

Per visą bendrovės gyvavimo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo vykdomų objektų apimtis ir jau 1999 metais ji viršijo 10 mln. Lt. Vienasiš svarbiausių bendrovės tikslų – tai dirbti brandžiai ir patikimai bei siekti abipusiai naudingo bendradarbiavimo su investuotojais.

Bendrovės darbuotojams sudaryta galimybė laisvai atlikti savo pareigas, tuo požiūriu kelkiami atitinkamai aukšti reikalavimai jų kompetencijai. Vidutinis bendrovės darbuotojų skaičius – 300. 1998 metais įkurras bendrovės padalinys – UAB “KAMINTA” Vilniaus filialas. Vilniaus filialui vadovauja direktorius Saulius Jucevičius (VD). Šiandien “Kamintos” filialas Vilniuje yra patikimas statybos darbų partneris, įgaunantis vis daugiau reikšmės sostinės statybų plėtroje.

 

Kaminta, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 234029740

Centrinė būstinė: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas

Tinklapis: http://www.kaminta.lt


Įmonėje dirba 180 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,730 Eur.

Pardavimo pajamos: 21,395,572 Eur.

Pelnas: -449,727 Eur.

 

Raktažodžiai:

statyba, statybos įmonė, statybos darbai, metalo konstrukcijų gamyba


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: