Inservis

Inservis, UAB – Inservis – bendrovė, teikianti visas pastatų priežiūros paslaugas iš vienų rankų. Tai pastatų ūkio valdymo, daugiabučių administravimo, statybos ir remonto, aplinkos priežiūros, patalpų valymo ir kitas pastatų priežiūros paslaugos.

Inservis veiklą pradėjo 2004 metais kaip UAB „Invalda real estate“ skyrius, vėliau buvo performuota į savarankišką, plataus paslaugų spektro bendrovę. Šiandien Inservis yra viena pajėgiausių savo srities bendrovių, galinti suteikti visas pastatų ūkio valdymo paslaugas nuo inžinerinių sistemų priežiūros iki patalpų ir teritorijų valymo ar aplinkos priežiūros.
Pagrindinis bendrovės biuras yra Vilniuje, tačiau „Inservis“ savo veiklą plėtoja ir kituose miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, Druskininkuose ir Marijampolėje.

Inservis yra sertifikuota ir atitinka kokybės vadybos standarto ISO 9001:2000, aplinkosaugos vadybos standarto ISO 14001 bei darbuotojų ir sveikatos vadybos standarto OHSAS 18001 reikalavimus. Įmonėje dirba kvalifikuotas personalas. Savo veiklą bendrovė yra apdraudusi 1,45 mln. eurų civilinės atsakomybės draudimu.

 

Inservis, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 126180446

Centrinė būstinė: A. Juozapavičiaus g. 6, LT-09310 Vilnius

Tinklapis: http://www.inservis.lt


Įmonėje dirba 268 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,597 Eur.

Pardavimo pajamos: 7,856,862 Eur.

Pelnas: 135,850 Eur.

 

Raktažodžiai:

pastatų administravimas, pastatų ūkio valdymas, šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra, remontas, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų priežiūra, remontas, elektros sistemų priežiūra, remontas, priešgaisrinių ir dūmų šalinimo sistemų priežiūra, remontas, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: