Index

Index, UAB – UAB „INDEX“ siūlo šiuolaikinius, tiek standartinius, tiek ir nestandartinius sprendimus komerciniam ir pramoniniam šaldymui, pasaulyje lyderiaujančių gamintojų produkciją, projektuoja šaldymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas.
Didelę patirtį turinčių kompanijos specialistų žinių bagažas, patikimų tiekėjų ir partnerių ratas, daugiau nei 10- ties metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu partneriu tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Personalas nuolatos gilina žinias įvairiuose seminaruose, mokymuose Lietuvoje, bei pas įrangos gamintojus užsienyje.

Pagrindinė bendrovės būstinė yra Kaune, filialus turime:
-Vilniuje, V.A. Graičiūno g. 6, LT-02241 Vilnius
-Klaipėdoje, Dubysos g. 23, LT-91181 Klaipėda

Mobilūs serviso centrai veikia Šiauliuose, Panevėžyje, bei Utenoje. Tai leidžia operatyviai reaguoti į avarijas, bet kuriame Lietuvos taške, bei garantuoti nepriekaištingą visos įdiegtos ir prižiūrimos įrangos darbą.

Įmonė turi dukterines įmones Latvijoje, bei Estijoje, todėl savo klientams gali pasiūlyti paslaugas visose trijose Baltijos šalyse.

 

Index, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 132210584

Centrinė būstinė: A. Strazdo g. 64, LT-48460 Kaunas

Tinklapis: http://www.indexkryptis.lt


Įmonėje dirba 93 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,871 Eur.

Pardavimo pajamos: 7,750,386 Eur.

Pelnas: 258,089 Eur.

 

Raktažodžiai:

šaldymo įranga, oro kondicionavimo sistemą, serviso komanda, prekybinė įranga


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: