iDeal LT

iDeal LT, UAB – 1994-aisiais, kai tapome „Apple“ produkcijos platintojais Lietuvoje, apie šį prekės ženklą žinojo tik leidybos bei grafinio dizaino profesionalai ir nedidelis ratas IT specialistų. Bet mes nuo pat pradžių tikėjome ir tebetikime, „Apple“ kompanijos gaminiai įdomūs plačiam vartotojų ratui, nes pasižymi labai aukšta kokybe, pritaikymo galimybėmis, inovatyvumu ir begaliniu technologiniu potencialu.

„Apple“ produkcija nuolat keičiasi ir tobulėja, tad šiuo metu yra daug labiau orientuota į masinį vartotoją ir populiaresnė nei prieš keliolika metų. Tai – viena iš priežasčių, dėl kurių 2007-aisiais pasiryžome atverti pirmosios Lietuvoje specializuotos „Apple“ produktų parduotuvės „iDeal“ duris. Penkiems mūsų salonams suteiktas „Apple Premium Reseller“, vienam salonui – „Apple Authorized Reseller“, o Panoramos PLC esančiam iDeal salonui suteiktas aukščiausias „Apple Premium Partner“ statusas.

 

iDeal LT, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 211589420

Centrinė būstinė: Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius

Tinklapis: https://www.ideal.lt

Facebook: https://www.facebook.com/ideallietuva


Įmonėje dirba 92 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,477 Eur.

Pardavimo pajamos: 36,377,159 Eur.

Pelnas: 1,161,200 Eur.

 

Raktažodžiai:

iphone, iphone 15 pronauja, iphone 15nauja, iphone 14, iphone 13, iphone se, iphone 12, iphone 11, mac, macbook airnauja, macbook pro m3nauja, imac, mac mini, mac studio, mac pro, studio display, ipad, ipad pro, ipad air, ipad mini, apple pencil, klaviatūros, watch, apple watch ultra 2nauja, apple watch series 9nauja, apple watch senauja, airpods, airpods max, airpods pronauja, muzika, beatsnauja, ausinės, garso kolonėlės, aksesuarai, apple tv, airtag, iphone priedai, mac priedai, ipad priedai, apple watch priedai, mobilieji telefonai, elektronikos parduotuvė


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.