GOTAS

GOTAS, UAB – UAB “GOTAS” pirmoji įmonė Lietuvoje nuo 1993 m. pradėjusi teikti statybos įrankių nuomos paslaugas. Statybinės įrangos nuoma – tai naudingesnis pasirinkimas tiek privatiems klientams, tiek stambioms statybų bendrovėms. GOTAS teikia ir statybos technikos remonto paslaugas, atlieka įrankų aptarnavimą, parduoda naują ir naudotą statybinę įrangą. Bendrovės veikla apima ir didmeninę prekybą švaros prekėmis ir higienos reikmenimis visoje Lietuvoje.

 

GOTAS, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 121769394

Centrinė būstinė: Linkmenų g. 37, LT-08217 Vilnius

Tinklapis: https://gotas.lt


Įmonėje dirba 95 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,432 Eur.

Pardavimo pajamos: 6,683,981 Eur.

Pelnas: 1,620,056 Eur.

 

Raktažodžiai:

tvorų ir konteinerių nuoma, armatūros ruošimo įrankių nuoma, bobcat krautuvų ir ekskavatorių nuoma, betonavimo technikos nuoma, betono ardymo ir gręžimo įrankių nuoma, betono pjovimo ir šlifavimo įrankių nuoma, dažymo ir dažų nuėmimo įrangos nuoma, drėgmės surinkėjų ir kondicionierių nuoma, ekskavatorių ir krautuvų priedų nuoma, elektros generatorių nuoma, elektros tinklo montavimo įrankių nuoma, elektros įrangos ir apšvietimo technikos nuoma, frontalinių krautuvų nuoma, grunto tankintuvų nuoma, kaltų ir grąžtų nuoma, kelio ženklų ir saugos priemonių nuoma, konteinerinių patalpų baldų nuoma, kopėčių, parėmimų, atramų nuoma, kėlimo mechanizmų nuoma, laiptų ir laiptinių sistemų nuoma, laisvalaikio įrangos nuoma, linoleumo klojimo įrankių nuoma, matavimo ir kontrolės prietaisų nuoma, medžio pjovimo ir frezavimo įrankių nuoma, medžio šlifavimo mašinų nuoma, metalo gręžtuvų, drėlių nuoma, metalo pjovimo ir šlifavimo technikos nuoma, montavimo instrumentų nuoma, oro kompresorių nuoma, pastolių, bokštelių, stelažų nuoma, plytelių, blokelių pjovimo staklių nuoma, priekabų nuoma, santechnikos įrankių nuoma, savivarčių nuoma, sodo ir daržo technikos nuoma, sodo ir daržo įrankių nuoma, statybinių keltuvų ir lopšių nuoma, statybinių liftų, gervių, talių nuoma, suktuvų, gręžtuvų nuoma, suvirinimo ir litavimo įrangos nuoma, talpyklų, kanistrų nuoma, trinkelių klojimo įrankių nuoma, tvorų montavimo įrankių nuoma, valymo įrangos nuoma, vandens ir purvo siurblių nuoma, viniakalių, šaudyklių nuoma, šildytuvų, kaloriferių nuoma, šiltinimo medžiagų pjovimo įrankių nuoma, žemės gręžimo-kasimo technikos nuoma, technikos nuoma


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.