Ekovalis

Ekovalis, UAB – Uždaroji akcinė bendrovė „EKOVALIS” įregistruota Valstybės įmonėje „Registrų centras” 2003 metais.
Pagrindinė veiklos rūšis – pramoninių objektų, naftos produktų talpyklų, cisternų valymas, katilų, mazuto pašildytuvų cheminis valymas, įmonių valymo įrenginių valymas, atliekų su naftos produktais surinkimas ir utilizavimas.
UAB „EKOVALIS” yra viena iš lyderių šioje srityje. Įmonė nuolat gerina teikiamų paslaugų kokybę, žengia koja kojon su šiai dienai siūlomomis naujovėmis.
Įmonėje suburtas darnus, aukštos kvalifikacijos darbuotojų kolektyvas,
sugebantis išspręsti sudėtingiausias savo srities užduotis. Operatyvus ir kokybiškas paslaugų atlikimas įtakoja pastovų klientų skaičiaus didėjimą. UAB „EKOVALIS” misija – užtikrinti ekologinių problemų sprendimą ir įgyvendinimą mūsų esamiems ir būsimiems klientams.
UAB „EKOVALIS” pradėjo sėkmingai bendradarbiauti su visame pasaulyje puikiai įvertinta firma „VAC-CON”, kuri gamina pramoninę hidrodinaminę įrangą ir tapo tiesioginis „VAC-CON” partneris: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

 

Ekovalis, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 167392890

Centrinė būstinė: Ventos g. 8, LT-89103 Mažeikiai

Tinklapis: http://www.ekovalis.lt


Įmonėje dirba 75 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,638 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,749,429 Eur.

Pelnas: 252,168 Eur.

 

Raktažodžiai:

pramoninio valymo paslaugos, buitinės valymo paslaugos, vamzdynų tv diagnostika vaizdo kameromis, automobilių plovykla, atliekų tvarkymas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: