Dūmtraukis

Dūmtraukis, UAB – UAB „DŪMTRAUKIS“ – tai specializuota įmonė, atliekanti energetinių statinių, įrenginių bei kitų pramonės objektų remonto ir servisinio aptarnavimo paslaugas. UAB „DŪMTRAUKIS“ – tai patikima partnerė, turinti ilgametę patirtį, nebijanti rimtų iššukių, subūrusi patyrusių ir veržlių savo srities specialistų komandą. Patenkinti klientai bei laiku atlikti darbai – tai UAB „DŪMTRAUKIS“ vizitinė kortelė.

Įmonė yra atestuota ir turi LR aplinkos ministerijos atestatą bei LR Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos atestatus. Taip pat įmonėje yra įdiegta integruotos vadybos sistema ir atitinka standartus ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:2007.

Įmonė dažniausiai atlieka statybos ir remonto darbus tokiose įmonėse kaip AB ”Klaipėdos energija”, AB ”Klaipėdos jūrų krovinių kompanija” KLASCO, AB “ORLEN Lietuva”, Litagros grupės įmonės, VĮ „Ignalinos AE“, AB “Panevėžio energija”, AB “Achema”, UAB “Mažeikių šilumos tinklai”, UAB “Litesko” ir daugelyje kitų energetikos bei pramonės įmonių.
Įmonė statybos ir remonto darbus atlieka pagal naujausias technologijas su patikrintų firmų sertifikuotomis medžiagomis, kurioms suteikiama garantija penkiems ir daugiau metų.

Paslaugos:

Dūmtraukių, dūmtakių apžiūra ir remontas
Pramoninis alpinizmas
Įvairūs aukštuminiai darbai
Įvairių paviršių cheminė ir antikorozinė apsauga
Darbai uždarose talpose
Įvairių paviršių valymas
Dūmtraukių remontas
Antikorozinis padengimas
Aukštuminiai darbai
Aukštalipių paslaugos
Aukštuminis valymas

 

Dūmtraukis, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 141087383

Centrinė būstinė: Danės g. 8, LT-92109 Klaipėda

Tinklapis: http://www.dumtraukis.lt


Įmonėje dirba 17 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,235 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,086,477 Eur.

Pelnas: 79,240 Eur.

 

Raktažodžiai:

dūmtraukių bei dūmtakių apžiūra ir remontas, paviršių valymas ir padengimas antikorozinėmis dangomis, aukštalipių paslaugos, aukštuminiai darbai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: