Dignusa

Dignusa, UAB – UAB Dignusa užsiima gabaritinių ir negabaritinių krovinių pervežimo, perkraustymo paslaugomis.Tai pat atliekame montavimo ir demontavimo darbus su hidromanipuliatoriais (Fiskarais).

Mes užtikriname, jog įvairių rūšių kroviniai bus pristatyti kokybiškai – greitai, saugiai, bei už konkurencingą rinkai kainą.

Bendradarbiaujame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis; sudarome ilgalaikes transporto paslaugų sutartis.

Kiekvienas klientas mums svarbus, tad stengiamės patenkinti visus jūsų lūkesčius ir kiekvienu individualiu atveju prieiname bendrą sprendimą dėl jūsų kroviniui labiausiai tinkančios transporto priemonės, patogiausio laiko, bei prieinamiausios kainos!

Galite būti ramūs perduodami savo krovinį į mūsų rankas, nes kroviniai yra draudžiami CMR draudimu ir krovinio būklei pablogėjus ar sumažėjus jo vertei, nuostoliai Jums bus atlyginti.

Mūsų darbuotojai turi daugiametės patirties transporto bei krovinių pervežimų srityje, todėl darbas bus atliktas kokybiškai bei pagal jūsų poreikius.

Turime Valstybinės kelių transporto inspekcijos mums išduotą bei galiojančią licenciją verstis krovinių vežimais vidaus maršrutais, t.y. – visoje Lietuvos teritorijoje.

Iškilus klausimams ar abejonėms, nedvejodami skambinkite nurodytu telefonu. Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją, ir neleisime mūsų kasdienybe tapusiai veiklai virsti Jūsų galvos skausmu!

 

Dignusa, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 303329744

Centrinė būstinė: Pakraščio g. 30, LT-49269 Kaunas

Tinklapis: http://www.dignusa.lt


Įmonėje dirba 30 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,382 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,814,819 Eur.

Pelnas: 12,202 Eur.

 

Raktažodžiai:

perkraustymo paslaugos


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.