Degis

UAB "Degis" – UAB „Degis“ jau seniai žino, kaip suprojektuoti ir pastatyti židinį Jūsų namuose. Dauguma įmonių siūlo židinių projektavimo ir montavimo darbus, kuriuos dažnai atlieka kiti. Mes tai darome patys ir garantuojame už savo atliktą darbą.
Jei jau nusprendėte statyti židinį, tai pas mus rasite visas statybines medžiagas židiniams: izoliacines konstrukcines plokštes, turbinas, skirstytuvus. Taip pat stiklus židinių ir krosnelių durelėms, bei apsauginius stiklus po krosnelėmis. Mes siūlome ir skirtingą židinių apdailą – iš marmuro, granito, travertino ir kt. Galime Jums sumontuoti ar suremontuoti židinio kapsulę, orinio šildymo ortakiais sistemą, atlikti kitus darbus.

 

UAB "Degis" kontaktai

Įmonės kodas: 302311526

Centrinė būstinė: Verkių g. 49, LT-44482 Kaunas

Tinklapis: http://www.degis.lt


Įmonėje dirba 4 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,482 Eur.

Pardavimo pajamos: 535,379 Eur.

Pelnas: 1,252 Eur.

 

Raktažodžiai:

židiniai, malkiniai židiniai, dujiniai židiniai, išskirtinio dizaino židiniai, akumuliaciniai židiniai, kokliniai židiniai, biožidiniai, sandėlio likučių išpardavimas, mūsų sumontuoti židiniai, krosnelės, malkinės krosnelės, dujinės krosnelės, sergio leoni krosnelės, koklinės krosnelės, malkinės viryklės su orkaite, mūsų sumontuotos krosnelės, krosnys, koklinės krosnys, krosnys maisto ruošimui, individualaus dizaino krosnys, mūsų sumontuotos krosnys, griliai, lauko griliai, lauko grilių priedai, viskas krosnims, duonkepių durelės, pravalos durelės, orkaitės, sklendės, pelenų stalčiai ir durelės, pakuros ardelės, židinių ir krosnių durelės, kaitlentės ir jų elementai, šamotiniai komponentai, mišiniai, klijai, tinkas, kaminai, schiedel, moduliniai kaminai, lavos akmens kaminai, dvisieniai kaminai, kaminų įdėklai, koncentriniai kaminai, mūsų sumontuoti kaminai, stiklai, apsauginiai stiklai, keramikiniai stiklai, montavimo medžiagos, konstrukcinės medžiagos, šildymo ortakiais sistemos, židinių grotelės, pajungimas prie dūmtraukio, židinių rėmeliai, židinių apdaila


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.