Carolina Studio

UAB "Carolina Studio" – „Carolina Make Up Studio“ – tai pirmoji ir bene vienintelė vieta Vilniuje, vienijanti profesionalią, motyvuotą makiažo specialistų komandą. Šie žmonės susivienijo tam, kad šioje grožio srityje būtų pirmaujantys, stiprūs ir vieningai siektų bendro tikslo – komandiniu darbu kurti grožį ir tapti lyderiaujančia vizažistų – profesionalų komanda Lietuvoje.

Kiekvienas meistras stengiasi pateisinti studijos lankytojo lūkesčius, vertina kiekvieną iš jų ir yra įsipareigojęs sau ir klientui suteikti neprilygstamos kokybės paslaugą. Mes savo darbą mylime, todėl jis mums ypatingas. Esame laimingi, galėdami padėti Jūsų vizijai tapti realybe ir Jus paversti nepakartojama (-u).
Makiažo studijoje teikiamas ne tik platus spektras vizažo paslaugų, mokymų, bet, atsižvelgus į klientų poreikius, siūlomos ir papildomos plaukų stilisto paslaugos, todėl pasiekti maksimaliai derantį su makiažu rezultatą dar lengviau ir patogiau.

Mūsų paslaugos:

 

UAB "Carolina Studio" kontaktai

Įmonės kodas: 302924237

Centrinė būstinė: A. Rotundo g. 2, LT-01400 Vilnius

Tinklapis: http://www.carolina.lt

Facebook: https://www.facebook.com/carolinamakeupstudio/


Įmonėje dirba 6 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,488 Eur.

Pardavimo pajamos: 695,923 Eur.

Pelnas: 9,068 Eur.

 

Raktažodžiai:

grožio salonas vilniuje, grožio salonas vilnius, grožio salonas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.