Baltijos implantologijos centras

Baltijos implantologijos centras, UAB – Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”- Panevėžio mieste mus rasite, Kniaudiškių gatvėje 46, o Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos paslaugas, taikomos pasaulyje išbandytos, naujausios technologijos.
Baltijos implantologijos centras sujungtas su viena iš moderniausių šiaurės Lietuvos dantų gamybos laboratorijų. Laboratorija aprūpinta moderniausia įranga ir atlieka pačius sudėtingiausius darbus iš visų rūšių medžiagų – tiek presavimo, tiek frezavimo technologijomis.

 

Baltijos implantologijos centras, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 304028295

Centrinė būstinė: Kniaudiškių g. 46-65, LT-37122 Panevėžys

Tinklapis: http://www.baltijosic.lt

Facebook: https://www.facebook.com/baltijosimplatologijoscentras


Įmonėje dirba 20 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 4,264 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,496,135 Eur.

Pelnas: 61,573 Eur.

 

Raktažodžiai:

odontologijos klinika, odontologijos klinika panevezyje, odontologijos klinika panevezys, burnos higiena, burnos ir dantų chirurgija, dantų balinimas, dantų ėduonies gydymas, dantų implantai, dantų protezavimas, endodontinis gydymas mikroskopu, estetinis plombavimas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.